The Green Pitch Day hosted by Greencubator: зустрічайте нову генерацію зелених інноваторів

12 серпня відбудеться унікальний захід для екосистеми зелених стартапів. 20 українських команд на стадіях pre-seed та seed-round презентуватимуть свої дружні до клімату бізнес-ідеї. За усіма пітчами будуть стежити запрошені інвестори. Учасники матимуть шанс представити свої інноваційні бізнес-ідеї, отримати зворотній зв’язок, поради, зацікавити собою інвесторів та зав’язати професійні контакти.
Запрошуємо на Green Pitch Day, під час якого стає видимим початок трансформації зелених бізнес-ідей на сталі бізнеси, і розкриваються таланти українських еко-інноваторів!

 

Що цікавого у програмі?
Розповідати про бізнес-ідеї та пітчити бачення свого розвитку учасники будуть у двох блоках. Перший блок презентацій відбуватиметься англійською, адже  у його рамках будуть оголошені переможці Національного відбору до Регіонального фіналу світового конкурсу інноваційних ідей ClimateLaunchpad. Вони представлять Україну на цьому заході уже цієї осені.

Другий блок проходитиме українською мовою У його рамках відбудеться представлення першого випуску зелених стартапів Greencubator.Academy, яка опікується навчанням та акселерацією стартапів від стадії ідеї.
Завершить Green Pitch Day вкрай рідкісна і цінна у нинішні часи подія – networking – живе неформальне спілкування учасників з інвесторами. Під час цієї частини програми буде можливість обмінятися думками, контактами, пропозиціями – усім тим, що сплітає воєдино проростки екосистеми зелених стартапів у наповнене енергією трансформуюче середовище.
 
Хто буде пітчити?
Ми усі бачимо нашу країну у перспективі потужною та оновленою і вже зараз разом закладаємо підвалини зеленої трансформації через бізнес. Представляємо команди, які мають ідеї, мотивацію та запал на успішний прорив у зеленому бізнесі.
Перший  блок:
  • TomorrowPack – надає багаторазові пакунки для електронної комерції, які корисні для планети та прості у використанні. 
  • LUAZ Care – розробила комунальний електромобіль для людей з обмеженими можливостями для міста та сільської місцевості.
  • Sistan Varvara – виробляє одяг з тканини створеної з перероблених джерел (залишків і запасів матеріалів та обрізків тканин, переробленого секонд-хенду).
  • Melt Water Club – розробили технологію отримання питної води преміум-класу завдяки інноваційній технології Freezing Process.
  • Skat Energy –  розробили Virtual Power Plant technology для власників батарей, щоб заощаджувати електроенергію та заробляти на продажі в мережу.
  • SEVEC – створення паркувальних зарядних станцій для мікромобільних електромобілів в елементах сучасної міської інфраструктури з можливістю зарядки електромобілів та пунктом обміну акумуляторів для кур’єрів.
  • Greenmaker – інвентаризація висаджених дерев та карта подій для волонтерів та еко-проектів.
  • Water Treatment – ідея економного використання природних ресурсів, зокрема – води.
  • Mycelia Tech – виробляє екологічно чисті матеріали з міцелію, агровідходів.
  • WildfireUA by YourAirTest  – розробка продукту, що поєднує супутникову інформацію, прогноз розвитку пожежі та моделювання викидів для аналізу лісових пожеж та їхнього впливу на якість повітря і життя людей.
Другий блок:
  • Rekava  – бренд біорозкладних товарів,  одноразовий посуд на основі кавової гущі, крафтові свічки.
  • Brayton Power – когенераційна установка з тепловою потужністю 10 кВт і електричною потужністю 1 кВт. 
  • FlushWave – автоматизована система, яка дозволяє використану воду з рукомийник, пральних машин, використовувати повторно для каналізації, поливу газону.
  • Екомильниця –  виготовлення екомильниць із переробленого пластику, які не потребуватимуть миття.
  • Sistan Varvara – пошиття гендерно-нейтрального дизайнерського одягу із вторинної сировини.
  • Super Plant – розробка багаторазових розбірних горщиків для саджанців, які підтримують стрижневу кореневу систему, сприяють максимальному приживленню та пристосовані для глобального озеленення.
  • Green planet – планує виробляти довговічну бруківку та вуличну плитку із вторинної сировини.
  • SOLAR PLEX – займається сервісом із модернізації звичайних PV-панелей у гібридні.
  • Еко-крамничка – магазин виробів ручної роботи, власне швейне виробництво, zero-waste матеріали.
  • Vacuum Gravity Energy – технологія вакуумно-атмосферного підсилення потужності для генерації декарбонізованої електроенергії, виробництво мобільних генераторів.

     

Як усе побачити в онлайн?
Приєднуйтесь до нас і надихайтесь чудовими презентаціями зелених інноваційних ідей. Представлені команди змогли реалізувати свої мрії і вийти на нові обрії, а отже це можливо і для вас!
Запрошуємо усіх зацікавлених переглянути онлайн-трансляцію події. Для цього необхідно зареєструватися за лінком https://bit.ly/3OmmE3N
З питаннями щодо участі у проєкті звертайтесь на скриньку – academy@greencubator.info
Хто організатор події?
Організатором The Green Pitch Day та партнером Національного етапу конкурсу ClimateLaunchpad в Україні є Greencubator. З 2016 року Greencubator допомагає українським командам проходити crash-test проєктів на міжнародному рівні, знаходити інвесторів та партнерів і робити свій внесок у глобальну боротьбу зі зміною клімату.
ClimateLaunchpad є найбільшим світовим змаганням кліматичних бізнес-ідей. Організатором програми є Ініціатива кліматичних інновацій Climate-KIC. 
Greencubator.Academy – платформа перетворення зелених бізнес-ідей на сталі бізнеси, покликана розкрити підприємницькі таланти українських інноваторів.  
Проєкти реалізуються за фінансової підтримки Зеленого фонду для зростання (GGF TAF). GGF – це інвестиційний фонд, який сприяє зменшенню змін клімату та підсиленню сталого економічного зростання шляхом інвестування в заходи, які зменшують споживання енергії, використання ресурсів і викиди CO2.
Більше про фонд GGF – https://www.ggf.lu/
Більше про Greencubator – https://greencubator.info/
Більше про конкурс – https://climatelaunchpad.org/
Більше про Greencubator.Academy – https://greencubator.academy/
Для контактів: academy@greencubator.info