ClimateLaunchpad

З 2016 року Greencubator організовує в Україні найбільші у світі змагання “зелених” бізнес-проектів ClimateLaunchpad. Мета конкурсу — допомогти командам, які мають “зелену” бізнес-ідею, пройти шлях від  проекту на серветці до робочого бізнесу, що створює низьковуглецеве, дружнє до довкілля майбутнє. Організатор — європейська Ініціатива кліматичних інновацій Climate-KIC за підтримки ЄС.
29-30 вересня відбудеться Регіональний фінал найбільшого у світі конкурсу дружніх до клімату бізнес-ідей ClimateLaunchpad. За 6 років змагання в Україні вперше Регіональний фінал для Східної Європи та Середнього Сходу пройде саме у нас. Організовує фінал greencubator — незмінний національний лідер ClimateLaunchpad Ukraine. У Регіональному фіналі візьмуть участь стартапи із 12 країн:  Ізраїль, Казахстан, Кіпр, Косово, Молдова, Об’єднані Арабські Емірати, Пакистан, Румунія, Туреччина, Угорщина, Узбекистан та Україна. Загалом цьогоріч конкурс об’єднав 56 країн з усього світу.
До Регіонального фіналу потрапляють 3 переможці Національних відборів. Українські фіналісти цього року такі:
  • 1 місце — KoloTrack — хмарні сервіси для управління органічними виробництвами
  • 2 місце — Grow With You — послуга оренди та обміну іграшок для дітей
  • 3 місце — BIOC — виготовлення біопластику з кукурудзяного крохмалю. 
Команди виступатимуть у таких тематичних напрямках як адаптація та сталість, чиста енергія, рішення для міст, циркулярна економіка, стала мобільність, харчові системи та “наступна велика річ” (the next big thing). 
Програма фіналу передбачає 5 хвилин на пітч та 3 хвилини на запитання від членів журі. Крім виступів стартапів на Регіональному фіналі також пройдуть кілька воркшопів та нетворкінг для стартапів, інвесторів і гостей події. 
Переможці Регіонального відбору будуть оголошені на другий день фіналу. Вони отримають право пітчу на великому Міжнародному фіналі. Виступ на головній сцені Міжнародного фіналу відкриває доступ до глобальної мережі “зелених” підприємців, гарантує знайомства із потенційними партнерами, інвесторами, клієнтами та міжнародний PR. А найсильніші команди отримають також грошові призи і місце у потужному акселераторі EIT Climate-KIC
Вболівати за українські команди можна буде онлайн. 
Фінал організований у партнерстві та за підтримки Konrad Adenauer Stiftung Ukraine.
Трансляція пітчів учасників Національного фіналу:
Відео оголошення переможців Національного фіналу: 
Більше про всіх учасників Національного фіналу 2021 тут: https://bit.ly/3l2z0zy
***
Переможці національного фіналу ClimateLaunchpad 2021
Переможці національного фіналу ClimateLaunchpad 2020
Переможці національного фіналу ClimateLaunchpad 2019
Переможці національного фіналу ClimateLaunchpad 2018
Історія конкурсу ClimateLaunchpad в цифрах
За підтримки: