Про платформу

Greencubator.Academy — це освітня онлайн-платформа, яка допомагає українським екоінноваторам розкрити свої підприємницькі таланти та перетворити ідеї на сталі бізнеси. Випускники академії отримують не лише знання, але і живий фідбек на виконані завдання. А найкращі компанії — доступ до мережі інвесторів, потенційних бізнес-партнерів та грантових програм по всьому світу.

У 2023 році ми випустили черговий набір Greencubator.Academy. Завершилося навчання 12 серпня у Києві на Green Pitch Day, де команди на стадіях pre-seed та seed-round представили свої дружні до клімату бізнес-ідеї. Експертне журі оцінило виступи та обрали фіналістів. Тож, переможцями Greencubator.Academy стали RekavaSOLAR PLEX та FlushWave.

Усі учасники Green Pitch Day отримали можливість знайти партнерів, інвесторів та клієнтів. Ба більше, вони стали частиною цілої екосистеми зелених стартапів, яку підтримує Greencubator.

Від запуску організації випускниками програм Greencubator стали десятки українських зелених стартапів. А ми прагнемо, щоб їх були тисячі. Саме тому ми зібрали свій досвід навчання та акселерації для зелених бізнесів на одній онлайн-програмі. Українською мовою, з прицілом на глобальне зростання.

Чому треба навчатися саме у нас?

Підтримка інноваторів

Займаємося зеленими бізнесами з моменту заснування і не відволікаємося

Знайомство з партнерами

Організовуємо зустрічі з підприємцями, інвесторами та можливими клієнтами

Живий фідбек

Даємо не лише відоси та форуми, але і живий фідбек на виконані завдання

Найкращі практики

Концентруємо найкращі світові практики стартапобудування українською

Доступ до екосистеми

Забезпечуємо доступ до мережі підтримки від найкращих компаній, та сервіси на десятки тисяч доларів - безкоштовно

Запуск бізнесу

Допомагаємо не отримати сертифікат, а побудувати ваш бізнес