Greencubator на DEEP Startup Ecosystem Conference: як розвиваються українські стартапи під час війни

Конференція для лідерів екосистем та менеджерів з інновацій відбулася 5-6 липня 2023 року в Будапешті, Угорщина. Greencubator представив Україну серед екосистемоутворюючих організацій із 30 країн.
DEEP Startup Ecosystem Conference — це глобальне зібрання розробників інноваційних екосистем, інвесторів, корпорацій і представників уряду, які прагнуть побудувати більш надійні екосистеми, що вирішують найактуальніші виклики спільнот.
Учасники обговорили майбутні тенденції та чому вони важливі для екосистем стартапів, а також дізналися про стратегічні інноваційні тенденції та найкращі практики від колег. Круглі столи сприяли створенню інноваційних екосистем для професійних лідерів.
Валерія Мосієнко, координаторка проектів у Greencubator, презентувала особливості розвитку екосистеми України під час повномасштабної війни. Вона зазначила важливість проектів  для зелених стартапів, які реалізує організація – Greencubator.Academy та ClimateLaunchpad. Також представила досягнення українських стартапів, які залучили інвестиції та вийшли на міжнародні ринки.
Під час виступу вона акцентувала увагу на тому, чим живе стартап-спільнота під час війни, як вона справляється з викликами, коли близько третини команд переміщені, але продовжують працювати. Разом з тим, кількість та сума венчурних угод стартапів у 2022 році досягла рівня 100 угод із загальною сумою 794,8 млн дол.( DealBook of Ukraine).Українські стартапи залучили понад $35 млн у другому кварталі 2023 року.
– Понад 300 оборонних технологічних стартапів з’явилися з початку повномасштабного вторгнення росії. Багато існуючих стартапів також почали розробляти продукти, пов’язані з військовими діями, для розмінування та зберігання енергії зокрема, – підсумувала Валерія Мосієнко. – В Україні ми продовжуємо працювати, продовжуємо боротися!