ПРО КОНКУРС

ClimateLaunchpad — це найбільший світовий конкурс зелених ідей. Він шукає бізнес-рішення для боротьби зі зміною клімату та допомагає інноваторам по всьому світу запускати й розвивати їхній бізнес.

Ви можете взяти участь у програмі, навіть якщо у вас є лише ідея бізнесу. Досвідчені тренери допоможуть вам пройти шлях від ідеї до запуску стартапу.

У ClimateLaunchpad 2024 беруть участь команди з понад 50 країн світу, зокрема, з Франції, Німеччини, Швейцарії, Колумбії, Анголи, Туреччини, США та Мексики. Кожна з країн проводить англомовне навчання для учасників, яке дозволяє стартапам вдосконалити та протестувати їхні бізнес-ідеї. Теми навчання включають сегментацію ринку, фінансові показники, конкурентні переваги, підготовку до пітчингу тощо.

Команди, які перемагають на національному відборі в Україні, отримують шанс виступити на регіональному фіналі ClimateLaunchpad та позмагатися за першість зі стартапами з інших країн. Національний етап змагань в Україні з 2016 року організовує Greencubator.

Набір на конкурс ClimateLaunchpad 2024 завершився 19 червня. 

ХТО МОЖЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ

Твоя ідея створена для ClimateLaunchpad, якщо ти працюєш в одному з цих напрямків: 

Адаптація та стійкість
Ідеї бізнесів, які виробляють продукти або послуги, спрямовані на побудову гнучкості, готовності до реагування та стійкості до кліматичних змін.
Циркулярна економіка
Інноваційні рішення, засновані на принципах відновлення та раціонального споживання ресурсів. Три основні ідеї циркулярної економіки: зменшення кількості відходів та забруднення, збереження ресурсів і матеріалів, відновлення природних систем.
Рішення для міста

Бізнес-рішення для громад, що спрямовані на декарбонізацію міського середовища та боротьбу із кліматичними змінами, що призводять до повеней та екстремальних температур у містах.

Чиста енергія

Ідеї, які еволюціонують навколо зберігання енергії, розумних електромереж, інтеграції вітрової, сонячної та біоенергії, захоплення вуглекислого газу, зменшення викидів CO2 в хімічних і промислових процесах та енергоефективного використання в будівлях.

Системи харчування

Бізнес-ідеї щодо кліматично розумного виробництва харчів на глобальному рівні. Наприклад, нові підходи, що декарбонізують сектор, роблять його більш ефективним та продуктивним, такі як нові сільськогосподарські техніки або інновації в галузі харчування.

Стала мобільність
Ідеї, які пришвидшують перехід до моделей екологічної мобільності. Основні напрямки: технології батарей, розумні системи управління енергією в транспортних засобах, використання відновлюваної енергії, інноваційні рішення для мобільності та «мобільність як сервіс».
Економіка океанів
Ідеї, які приносять користь економіці та суспільству без шкоди океанам, прибережним районам, річкам та озерам (туризм, судноплавство, виробництво енергії та корисних копалин, рибальство та аквакультура тощо).
Відкриття
Ця тема охоплює інновації, які мають потенціал створити значний вплив на глобальному рівні. Ми шукаємо ідеї, які можуть змінити ринки, регіони чи суспільства та розв'язати проблему зміни клімату.

Набір на ClimateLaunchpad 2024 закрито.

Щоб не пропустити відкриття наступного набору, а також дізнаватися про інші програми та можливості для кліматично-дружнього бізнесу в Україні від Greencubator, заповніть анкету нижче. 

ЯКІ КРИТЕРІЇ УЧАСНИКІВ?

Взяти участь у конкурсі може будь-хто, хто має перспективну ідею у сфері кліматично-дружніх технологій, є стартапом, малим чи середнім бізнесом. Зокрема, учасники мають відповідати наступним критеріям:

Зелена технологія

Ви розвиваєте кліматично дружні технології

Менше року на ринку

Ви ще не маєте свого бізнесу або зареєстрували свою компанію менше ніж 12 місяців тому

Небагато клієнтів

У вас ще немає суттєвої клієнтської бази

Менше 200 тисяч євро інвестицій

Ваша компанія ще має менше ніж 200 000 євро інвестицій

Прибуток менше 200 тисяч євро

Прибуток компанії від продажу товарів не перевищив суму у 200 000 євро на момент подачі заявки

Англійська мова

Ви володієте англійською мовою, достатньою для навчання з англомовними тренерами та пітчингу на міжнародній сцені

З додаткових питань звертайтеся на пошту ukraine@climatelaunchpad.org