Національний фінал конкурсу “зелених” інновацій ClimateLaunchpad 2020

6 вересня 2020 року відбудеться національний фінал українського етапу найбільшого у світі конкурсу “зелених” бізнес-проектів ClimateLaunchpad. Мета конкурсу — допомогти командам, які мають “зелену” ідею, пройти шлях від проекту “на серветці” до робочого бізнесу, що створює низьковуглецеве, дружнє до довкілля майбутнє. Організатор — європейська Ініціатива кліматичних інновацій Climate-KIC за підтримки ЄС. Україна уп’яте долучається до ClimateLaunchpad. За ці роки конкурс виріс з нуля до більш ніж 70 країн і перетворився на глобальну екосистему для інноваційних ідей, які формують зелену економіку майбутнього. Національним партнером ClimateLaunchpad в Україні з 2016 року є мережа Greencubator.  Цього року, незважаючи на виклики пандемії ми отримали 32 заявки, з яких було відібрано 6 команд для підготовки до національного фіналу, а саме:
  1. Geodesic.Life – енергоефективні купольні будинки для екологічного життя
  2. HVgreen – вертикальні розумні сади для дому і офісу
  3. TimeMachine4Energy – система накопичення енергії на основі сполук алюмінію
  4. TarilUA – сервіс доставки чистого посуду замість одноразового
  5. Space Logistics Ukraine – безвідходні ракети  для суборбітальних пусків малих супутників
  6. Hybrid Airship – гібридний дирижаблеліт для низьковуглецевих вантажних авіаперевезень без прив’язки до аеропортів
Наразі команди активно готуються захищати свої проекти під час національного фіналу ClimateLaunchpad 6 вересня. Три команди-переможці представлятимуть свої “зелені” бізнес-ідеї на регіональному фіналі конкурсу та отримають шанс потрапити на міжнародний фінал.  Запрошуємо вболівати за улюблені команди!
Дата: 6 вересня Час: 12.00 – 18.00 Реєстрація: http://bit.ly/CLP20_reg 
ВАЖЛИВО! У зв’язку з посиленням карантинних заходів ми вимушені обмежити кількість учасників події. Тому дочекайтеся від нас листа у відповідь, що підтвердить вашу участь та у якому ми повідомимо адресу проведення фіналу. Стежте за новинами про національний фінал на сторінці у Facebook *** Національний фінал відбувається за підтримки: Green for Growth Fund Technical Assistance Facility і співфінансується коштами ЄС в рамках ініціативи EU4Energy.  TechUkraine –  платформа розвитку у технологічної екосистеми України.