Компанії, що розробляють продукти для сфери енергетики, можуть взяти участь в міжнародному конкурсі енергетичних стартапів Start Up Energy Transition. Прийом заявок триває до 31 січня 2019 року включно. Конкурс організовує Німецьке енергетичне агентство DENA з енергоефективності, відновлюваних джерел енергії та «розумних» енергосистем. Greencubator третій рік поспіль є партнером програми Start Up Energy Transition в Україні.
Про те, як українські інноватори можуть долучитися до глобальної енергетичної екосистеми, які правила участі в змаганні та що отримають переможці — в нашій статті.
Про Start Up Energy Transition
Start Up Energy Transition (SET) — це провідна міжнародна платформа, що розвиває інновації для реалізації енергетичного переходу. Енергетичний перехід означає впровадження альтернативних, відновлюваних джерел енергії і відмову від застарілих, неефективних рішень в енергетиці, які негативно впливають на довкілля.
Організатори SET переконані, що розвиток сталої енергетики і боротьба зі змінами клімату напряму пов’язані з винахідницькими бізнес-моделями, а також політичною волею і підтримкою. Тому DENA, окрім організації конкурсу, бере активну участь у розробці законодавчих норм для «розумної» енергетики. Завдяки цьому енергетичні стартапи мають реальні шанси на втілення своїх задумів у життя.
В організації конкурсу також бере участь Світова енергетична рада (WEC) — міжнародна некомерційна організація, яка представляє інтереси більш ніж 3000 енергетичних установ з понад 90 країн світу.
Читайте >>> Андреас Кульман, CEO, DENA: «Екоінновації потребують постійної регуляторної підтримки»
Участь в конкурсі для стартапів
Конкурс SET Award є частиною платформи Start Up Energy Transition. Змагання для початківців та молодих компаній, які розробляють ідеї для енергетичного переходу й боротьби зі змінами клімату, проводиться щороку.
Учасники можуть подати свій проект в одній з п’яти категорій, а три найперспективніші рішення в кожній з них отримають право презентувати себе на щорічному саміті SET Tech Festival, який відбудеться 9 квітня 2019 року в Берліні.
Категорії проектів:
- Низьковуглецеве виробництво.
- «Розумні» мережі, платформи та кібербезпека.
- Енергоефективність, «розумні» пристрої та сховища.
- Інноваційна мобільність.
- Спеціальний приз: доступ до якості та реалізація Цілі сталого розвитку ООН (SDG) 7 — «забезпечення доступу до прийнятної, надійної, сталої та сучасної енергії для всіх».
Правила участі:
- стартап чи інноваційний проект повинен бути заснований не більше 10 років тому, тобто після 2008 року;
- заявку та додаткові документи слід надсилати англійською мовою;
- кожен з учасників може подати проект лише в одну категорію;
- учасники мають бути готові презентувати діючий прототип свого рішення, а також надати нормативну базу, підтвердження концепції або клієнта чи промислового/ корпоративного / інституційного партнера;
- повністю заповнена форма заявки має бути надіслана до 23.59 31 січня (GMT-10).
Про нагороду для учасників
ТОП-100 учасників (фіналісти та переможці окремих категорій) отримають можливість продемонструвати свої ідеї та розробки на 24-му Всесвітньому енергетичному конгресі в Абу-Дабі в 2019 році. Організатори конгресу компенсують учасникам витрати на проїзд та проживання, а також на представлення в демонстраційній зоні конгресу.
Фіналісти отримають компенсацію транспортних витрат і проживання 2-х учасників від команди на час проведення SET Tech Festival. Також фіналісти отримають менторську підтримку, індивідуальний стенд, згадку в усіх інформаційних матеріалах, можливість познайомитись з потенційними інвесторами, відвідати Світовий саміт лідерів в галузі енергетики (World Energy Leaders’ Summits), квитки на форум з альтернативної енергетики «Берлінський енергетичний діалог» (Berlin Energy Transition Dialogue).
Переможці в кожній з категорій отримають грошовий приз до 10 000 євро, участь в панелі переможців в рамках «Берлінського енергетичного діалогу» (Berlin Energy Transition Dialogue), особистий профіль стартапу в глобальній енергетичній мережі Світової енергетичної ради.
Головне, що отримують українські компанії від участі в подібних заходах — можливість долучитися до глобальної екосистеми інноваційних лідерів, які здійснюють енергетичний перехід і формують інновації вже сьогодні, та встановити персональні зв’язки з потенційними колегами, партнерами чи інвесторами.
За додатковою інформацією щодо участі в конкурсі Start Up Energy Transition
пишіть нам на info@greencubator.info
Pingback: Українські компанії можуть взяти участь в конкурсі від Horizon 2020 до 30 листопада – greencubator | connecting energy talents
Pingback: Як сучасній людині не заблукати в еко-термінах – Громадська організація «МОЛОЧАЙ»