НБУ оголосив тендер на закупівлю зарядних станцій для електротранспорту

Нацбанк долучається до розвитку «зеленої» інфраструктури в Україні! На сайті державних закупівель розміщена заявка від НБУ на закупівлю двох станцій зарядки для електротранспорту.

Національний банк готовий витратити на кліматично дружні технології понад 238 тис. грн (з урахування ПДВ). В замовлення також входять роботи з встановлення станцій за двома адресами у місті Києві: власне, біля головної будівлі банку на вулиці Інститутській, 9, та поруч з Банкнотно-монетним двором України, вул. Пухівська, 5, що у Деснянському районі столиці. Виконання робіт слід закінчити до 31 грудня 2018 року, відповідно до тендерної документації.

Компанії можуть взяти участь в тендері, якщо подадуть свої тендерні пропозиції до 11:00, 13 серпня 2018 року, а сам аукціон розпочнеться об 11:44, 14 серпня. Процедура відбуватиметься за системою відкритих торгів, мінімальний крок пониження ціни встановлено на рівні 2,5 тис. грн.

Greencubator, в свою чергу, вже підтримує українські компанії, що активно працюють над збільшенням точок зарядки електрокарів та розвитком «зеленої» екосистеми: TOKA, Go To-U, Electrocars, Autoenterprise. Більше про їхні розробки та участь в Програмі Кліматичних Інноваційних Ваучерів читайте на сайті проекту.

Джерело: Державні закупівлі