Реєстрація на акселераційну програму MIT Enterprise Forum CEE відкрита до 7 липня!

Польське агентство з розвитку підприємництва, що є організатором MIT Enterprise Forum CEE, подовжує строк прийому заявок до 7 липня 2019 року включно. Заявки можуть подавати технологічні стартапи, які працюють в наступних галузях:

  1. fintech і страхування («розумні» мережі, інформаційно-комунікаційні та геоінформаційні мережі);
  2. охорона здоров’я (медичне обладнання та гаджети);
  3. індустрія 4.0 (комунальні послуги і управління ними, транспорт, IoT-рішення для збору даних і «розумного» міста);
  4. енергетика і «розумне» будівництво (інноваційні рішення для аграрного, продовольчого, лісового секторів тощо).

Деталізований перелік напрямків можна подивитися за посиланням

Учасники програми отримають:

  • доступ до глобальної спільноти інвесторів і бізнесменів, а також шанс представити їм свій проект;
  • знайомства з представниками провідних корпорацій у кожній галузі бізнесу;
  • підтримку польських та міжнародних компаній і менторів — кожен учасник матиме двох закріплених за ним наставників;
  • до 50 000 євро співфінансування на розвиток бізнесу;
  • 10 000 євро на індивідуальні консультації, зокрема юридичні і патентні, співпрацю з фахівцями з HR та командної роботи.

Мета програми — поєднати інноваційні стартапи з Центральної та Східної Європи з ресурсами успішних компаній, а також досвідом і знаннями польських і міжнародних менторів. Програма є частиною глобальної мережі акселераційних програм для підприємців MIT Enterprise Forum, започаткованої Массачусетським технологічним інститутом. Участь в програмі безкоштовна, при цьому ні організатори, ні ментори не отримують частку в компаніях або частину їхніх доходів.

Розклад програми включає 5 сесій по 2-3 дні протягом трьох місяців, на яких мають бути присутні не більше двох представників стартапу. Для учасників з України частина сесій може бути необов’язковою, але всі стартапи повинні брати участь у підсумковій події програми DemoDay.

Представники стартапів самостійно оплачують витрати на проживання і транспорт. Відібраних учасників оголосять 11 жовтня 2019 року, сесії заплановані на листопад-січень, а DemoDay — на 13 лютого 2020 року.  Додатково, планується тижневий буткемп у Бостоні восени 2020 року, який включатиме практичні заняття і бізнес-зустрічі. Детальні правила участі опубліковані на сайті, слідкувати за новинами програми можна тут.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО: