Куди податися в травні: 8 нових можливостей для енергетичних стартапів

Українські компанії можуть подавати заявки до закордонних акселераційних програм, які підтримують енергетичні рішення з усього світу. Участь в таких програмах дає можливість не тільки отримати фінансування, але й долучитися до глобальної екосистеми, зустріти потенційних інвесторів і майбутніх клієнтів.

Хоча більшість програм починається лише наприкінці літа або восени 2019-го, деякі з них вже завершують прийом заявок. На основі інформації від New Energy Nexus, ми підготувати перелік можливостей для енергетичних стартапів, дедлайни в яких спливають вже цього травня:

  1. Techstars Energy Accelerator: мережа акселераторів і менторських програм, яка наразі діє в 15 країнах, оголошує черговий глобальний набір команд з технологічними рішеннями в енергетиці. Дедлайн подачі заявок 12 травня, сама програма триватиме з 9 вересня по 15 грудня 2019 року Команди можуть отримати фінансування на суму до $120 000.
  2. Startup of the Year 2019: міжнародний конкурс інноваційних стартапів. Заявки можуть подавати компанії, які існують не більше 6 років, залучили не більше $5 млн інвестицій, мають робочу версію продукту або сервісу. Дедлайн подачі заявок 12 травня, переможця, який отримає $100 000, оберуть зі 100 учасників на фіналі в США.
  3. Renewable Transformation Challenge 2019: міжнародний конкурс для рішень щодо переходу на 100% ВДЕ. За умовами, рішення мають бути придатними до масштабування і впровадження у країнах, що розвиваються. Дедлайн подачі заявок 14 травня, учасники змагатимуться за фінансування до 20 000 євро.
  4. California Climate Cup: конкурс для кліматичних рішень і команд, готових позмагатися за $25 000 і безцінний досвід участі в пітчингу в Лос-Анджелесі, Сан-Франциско і Сакраменто 25, 26 та 27 червня відповідно. Дедлайн подачі заявок 15 травня.
  5. Carbon180: Carbontech Labs: перший і поки що єдиний акселератор, присвячений суто проектам з перетворення вуглецевих відходів на альтернативні продукти, з метою зменшення кількості викидів. Щоб долучитися до міжнародної програми, яка базується в США, потрібно подати заявку до 20 травня.
  6. Ameren Accelerator: програма розрахована на будь-які технологічні рішення для енергомережі, розподіленої генерації тощо, а також на рішення з суміжних IT-напрямків, які можна застосовувати в енергетиці. Заявки приймаються до 24 травня, але сама програма, що триватиме з серпня до листопада 2019 року, вимагає обов’язкової присутності команди в Сент-Луїсі, штат Міссурі, США. Стартапи можуть отримати підтримку розміром до $100 000 грошима, послугами і сервісами.
  7. The Urbantech program: акселератор для урбаністичних стартапів, які мають рішення для підвищення якості життя сучасних містян. Організатори шукають стартапи з готовими продуктами для міської інфраструктури, енергосистеми тощо, і готові забезпечити кращих з них фінансуванням до $100 000. Заявки приймаються до 26 травня, акселератор базується у Копенгаґені, Данія.
  8. U-START Acceleration Program : акселератор для проектів кругової економіки, протидії зміні клімату, ресурсоефективності від німецького офісу транснаціональної корпорації Veolia. В першу чергу до програми відбиратимуть рішення для утилізації різних типів відходів. Заявки приймають до 31 травня, акселератор розташовується в Берліні, максимальна сума фінансування становить 100 000 євро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: