Збір на 10 млн грн: Greencubator та Гуркіт передали 10 пікапів для ППО

28 грудня 2023 року Greencubator спільно з благодійним фондом Гуркіт розпочали масштабний збір на 10 мільйонів гривень, щоб оснастити 10 мобільно-вогневих груп ППО. Кампанія проходила у стилістиці «Зоряних воєн», називаючи українських воїнів джедаями, як символ глобального протистояння світла і темряви, яке відбувається прямо зараз на наших очах.
У травні 2024 року цей зоряний марафон у 4 місяці завершився! Greencubator та Гуркіт урочисто передали бійцям 10 повністю укомплектованих пікапів – з турелями, прожекторами, зарядними станціями, антенами, раціями й телекомунікаційними комплектами.
Це відбулося завдяки усім, хто справно донатив, брав участь в акціях, відкривав індивідуальні збори особисто і корпоративно, усім, хто своєю вигадливістю і наполегливістю долав темряву.
Усього було зібрано 10 062 219 грн, з яких на заявлені потреби Greencubator та Гуркіт витратили 9 530 884 грн. Чеки, видаткові та квитанції будуть опубліковані на сторінках БФ “Гуркіт”. Залишок, за згодою ППО Центр, буде скеровано на інші підрозділи ППО в інших регіонах: на прожектори, турелі, пікап та тепловізійні приціли.
Укомплектовані ППО вже успішно працюють на Черкащині, через яку транзитом летить дуже багато шахедів, інших дронів та ракет, як на Київ, так і на північні, центральні та західні області України.

«Коли їхали колоною 10 пікапів і 2 машини супроводу, ця зелена колона на трасі виглядала дивовижно. Командир військової частини дякував, що ми їхній запит закрили комплексно. Їм часто допомагають різні люди: підприємці, фермери, деякі волонтери. Але хтось допомагає з пікапами, хтось з оптичними засобами. А від нас вони отримали повний комплект того, що необхідно. Якість засобів, які ми передали, супер висока», – прокоментував Влад Самойленко, благодійний фонд “Гуркіт”.

Greencubator та Гуркіт також дякують за подаровані турелі компанії Буревій та особисто Віктору Долгопятову. Ми також дякуємо компанії ARCHER за кілька подарованих дисплейних модулів до тепловізійних прицілів.
Ми, Greencubator, дякуємо команді Гуркоту, які зробили надзвичайний об’єм креативної та організаційної роботи, щоб спрямувати всі ці кошти й зв’язки на цю важливу місію!
Хай буде Сила з нашими захисниками!