greencubator та українська делегація стартапів на SET 2023 та BETD

Greencubator та українська делегація стартапів взяли участь у  StartUp Energy Transition Tech Festival та в міжнародній конференції BETD (Berlin Energy Transition Dialogue Conference 2023).
А тепер деталі
Пишаємося, що цього року три проекту Кліматичні Інноваційні Ваучери представили Україну на SET, а саме:
  • Flyagdata – український розробник рішень для точного землеробства
  • Efarm – український розробник рішень для агронавігації
  • S-Lab – розробник інноваційних біорозкладних матеріалів для пакування на основі міцелію та технічних конопель
і дякуємо нашим друзям і партнерам з команди SET у Німецькому енергетичному агентстві dena за таку можливість.

А ще в цьогорічному рейтингу енергостартапів SET TOP 100 аж дві українські компанїі:
  • Carbominer, розробник технології уловлювання вуглекислого газу для тепличних господарств, переможець ClimateLaunchpad 2019 і грантер Кліматичних Інноваційних Ваучерів
  • EcoFactor, розробник рішень для сталої електромобільності та зарядної інфраструктури, також грантер Кліматичних Інноваційних Ваучерів.
SET є однією із провідних світових подій в секторі енергетичної трансформації і стартапів, які створюються навколо нього.SET об’єднує глобальну мережу стартапів, інноваційних компаній, венчурних фондів та громадських організацій для творення енергетики майбутнього.
Українським бізнесам та громадським організаціям дуже важливо долучатися до заходів такого рівня, адже це можливість як вийти на нові ринки, так і в перспективі допомогти у справі зеленої відбудови України. SET – один з найкращих майданчиків для енергетичних інноваторів, щоб зустрітись та налагодити співпрацю для майбутнього цього сектору.

Ми є партнерами SET вже 5 років і завжди раді представляти українську екосистему і залучати до фестивалю українські команди. Щиро вдячні German Energy Agency – Deutsche Energie-Agentur (dena) за підтримку України та за можливість долучитися до SET, представити українську делегацію, яка цього року є найбільшою.
SET став продуктивним для українських компаній, які познайомилися з потенційними інвесторами, клієнтами та представниками компаній-лідерів сектору. Деякі компанії вже ведуть переговори про подальшу співпрацю з потенційними партнерами.

Також greencubator та українські компанії взяли участь в міжнародній конференції BETD (Berlin Energy Transition Dialogue Conference 2023), що збирає глобальних лідерів в секторі енергетичної трансформації та сталого розвитку.
Учасниками та спікерами були представники урядів, міжнародних організацій, зелених інвестиційних фондів, профільних асоціацій та громадських організацій, експерти, розробники сталих енергетичних рішень.
Серед учасників виставкової зони BETD було чимало компаній та організацій, що підтримують Україну в боротьбі проти російської агресії та інвестують в проекти зеленого відновлення нашої країни.
Щиро дякуємо Міністерству енергетики України за можливість взяти участь Берлінському енергетичному діалозі!
Ми продовжуємо працювати над розвитком сталої енергетики та будемо раді далі просувати українські енергостартапи на світовому ринку.