Ecoisme запустила еквіті-краудфандинг для залучення £300 000 на виробництво

Українська компанія Ecoisme запустила еквіті-краудфандинг на англійській платформі SyndicateRoom. В рамках краудфандингу команда розраховує залучити 300 000 фунтів стерлінгів від продажу 30 000 акцій по 10 фунтів стерлінгів, з мінімальним чеком в 1 000 фунтів стерлінгів. Після завершення співпраці з провідним інвестором з Дубая та зміни позиціонування продукту в Ecoisme планують використати залучені кошти на довгоочікуваний запуск масового виробництва.

Еквіті-краудфандинг відрізняється від звичних користувачам схем залучення грошей через Kickstarter чи Indiegogo тим, що тут інвестори купують акції компанії замість безпосередньо продукту. Умови, на яких Ecoisme запустила кампанію, були узгоджені з K&T Capital, провідним інвестором компанії, а платформа SyndicateRoom дозволяє розпочинати кампанії зі своїми вже існуючими домовленостями. Серед інших переваг платформи —  стартапи проходять ретельний попередній відбір, а одночасно на SyndicateRoom можуть бути лише до 7 проектів. На інших подібних сервісах можуть розміщуватися понад 30 проектів.

Нагадаємо, компанія Ecoisme з її «розумними» сенсорами для моніторингу споживання електроенергії вдома отримала грант в рамках першої хвилі програми «Кліматичні інноваційні ваучери». Програма впроваджується ГО Greencubator, започаткована в рамках програми ЄБРР «Центр передачі технологій і фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC) за фінансування Європейського Союзу. Читайте про переможців четвертої хвилі програми в нашому матеріалі.

Більше про українські «зелені» розробки: