Climate Innovation Networking: налагодження співпраці клінтек бізнесів з України та Білорусі

24 червня о 15.00 відбудеться міжнародна онлайн подія із налагодження співпраці та пошуку партнерів для клінтек підприємців з України та Білорусі. Захід пройде у рамках грантового проєкту “Кліматичні Інноваційні Ваучери”.

На подію запрошуються компанії, які розробляють чи готові впроваджувати у свою роботу кліматичні інновації, а також ті компанії, які можуть допомогти у розробці та впровадженні інновацій (конструкторські бюро, інженерні компанії, маркетингові агенції, IT-компанії тощо).

Під час заходу на гостей чекають:

  • Історії переможців Кліматичних Інноваційних Ваучерів.
  • Презентація нових можливостей для клінтек бізнесів від глобальних та локальних партнерів програми (Amazon, Notion, HubSpot).
  • Знайомство із компаніями, що надають різноманітні послуги клінтек бізнесам з України та Білорусі.
  • Онлайн speed dating із компаніями-надавачами послуг.
  • Розмова про стан та розвиток “зеленої” інженерії.
  • Дискусія про просування клінтек компаній на глобальні ринки.

Реєстрація на захід за посиланням.

Дізнатися більше про подію і “Кліматичні Інноваційні Ваучери” можна на сайті climate.biz та на сторінці події у Facebook

*****
Проєкт “Кліматичні Інноваційні Ваучери” має на меті підвищити конкурентну здатність малого й середнього бізнесу у розробці й впровадженні кліматичних технологій, а також підтримати екосистеми для розвитку дружніх до довкілля інновацій. Загальний обсяг грантового фонду складає €1,5 млн. для українських та білоруських компаній, а максимальна сума гранту для однієї компанії – €50 000. 
Проєкт реалізується Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) у рамках програми FINTECC за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках ініціативи EU4CLIMATE та впроваджується консорціумом на чолі з Greencubator і за участі CIVITTA.