TeslaCamp наближається! Поговоримо про майбутнє енергетики вже цього вікенду

1-2 вересня в Києві розгорнеться табір енергетичних інновацій TeslaCamp. На учасників чекають виступи 19 фахівців в сфері енергетики та «зелених» технологій, національний фінал найбільшого в світі конкурсу ідей для «зеленого» бізнесу, знайомство з українськими кліматично дружніми розробками, а також відпочинок та розваги на березі Дніпра.

Ключовими темами цьогорічного TeslaCamp стануть децентралізація в енергетиці та способи підтримки відновлюваних джерел енергії, мікромережі та кібербезпека, «зелений» експорт та пошук джерел фінансування для кліматичних інновацій.

Табір традиційно розпочнеться з умовного «дня 0» — майстер-класу для усіх бажаючих відвідувачів з побудови енергосистеми, що живитиме TeslaCamp. 31 серпня його проведе експерт з фотовольтаїчних систем Віктор Хоменко.

1 вересня відкриватиме TeslaCamp національний фінал міжнародного конкурсу ClimateLaunchpad. За право потрапити на світовий фінал Global Grand Final в Единбурзі, Шотландія, цього року змагатимуться 9 українських «зелених» стартапів.

На заході буде представлено і місцевий досвід успішного переходу українських громад на відновлювані джерела енергії та створення енергетичних кооперативів в Житомирській області та місті Славутич.

Особливість цьогорічного TeslaCamp — демонстраційна зона, в якій будуть представлені прототипи нових енергетичних розробок українських компаній: від бездротової розетки Meredot та установки з мотором Стірлінга, що видає енергію і тепло, до сонячної установки для варіння пива.

Для відвідувачів до 12 років, що прийдуть разом з дорослими, участь в енергетичному таборі безкоштовна. На території TeslaCamp діятиме дитяча програма за підтримки Дитячої школи сучасних технологій LIKS. Окрім здорового дозвілля в наметовому містечку на березі Дніпра, учасники зможуть повеселитися на дискотеці ввечері 1 вересня.

Андрій Зінченко, керівник TeslaCamp: «Цього року ми доклали усіх можливих зусиль, аби учасники не лише отримали неймовірне задоволення від лекційної частини, але і чудово відпочили. Серед 19 залучених до події спікерів, є представники державної влади, бізнесу, винахідники і незалежні експерти. Подібний підхід дозволить нам з різних боків підійти до питання майбутнього енергетики, почути думки кожної зі сторін і показати її досвід в цій сфері. Учасники оцінять також і чудовий “енергетичний” відпочинок, програму якого ми підготували з нашими партнерами!»

Програма заходу
Подія на Facebook
Придбати квитки

Акредитація ЗМІ: (098) 782 84 96, Юлія

One Comment

  1. Pingback: TeslaCamp 2018 - Ecoinsider

Comments are closed.