Наші випускники можуть отримати бонусний доступ до Fusion 360 від Autodesk!

Інжинірингові компанії потребують професійних інструментів, що дозволяють будувати інженерну культури, створювати системи та організовувати бізнес. 
Завдяки співпраці із MUK Distribution, що є  місцевим дистриб’ютором програмних продуктів Autodesk, зокрема програми Fusion 360, ми надаємо можливість переможцям Кліматичних Інноваційних Ваучерів та випускникам інших програм greencubator отримати:
  • допомогу із отриманням доступу до безкоштовних програм для малих команд,  
  • знижки на програми для більших команд, 
  • доступ до навчальних сесій для користування цим програмним забезпеченням.
Fusion 360 від компанії Autodesk — це мультидисциплінарний продукт, що надає можливості для паралельної розробки дизайну, створення електроніки в рамках цього дизайну, підготовки рендерів, анімації, виготовлення продуктів на станках ЧПУ та 3D принтерах командам із будь-якої точки світу. Програма забезпечує комунікацію між всіма учасниками в рамках виробничого циклу продукту, коли у кілька кліків можна перейти в один чи інший модуль для розробки вашого виробу. Програма постійно оновлюється та об’єднує вже більше 300 тис. інженерів наступного покоління.
Легко та швидко будуйте власні інженерні системи завдяки новітнім програмним  продуктам, як Fusion 360 від компанії Autodesk!
Заповніть форму за посиланням, щоб отримати доступ до бонусних можливостей від технологічних партнерів: https://bit.ly/BonusesUA