Завершена третя когорта курсу «Зелені стартапи: шлях прогресу»

Ми раді оголосити, що завершився черговий етап нашого навчального проєкту з підтримки екологічно-орієнтованих інновацій. Третя когорта курсу «Зелені стартапи: шлях прогресу» від Greencubator.Academy була неймовірно натхненною та сповненою перспективних бізнес-ідей.

Переможцем цієї когорти став проєкт PVT Tile Team. Їхній інноваційний продукт — енергогенеруюча покрівля дахів, яка поєднує естетику, енергоефективність та простоту використання — вразив журі своїм потенціалом змінити підхід до сталого будівництва.

У закритій частині курсу взяло участь 11 авторів зелених ідей. Дивіться пітчинг 4 з 5 фіналістів  — Jigan Energi, Solo_way homes, RECUP GREEN, PVT Tile Team і OKtown — у записі фіналу.

Дякуємо всім учасникам, які доклали чималих зусиль, навчаючись та удосконалюючи свої ідеї. Ми впевнені, що кожна з ваших ідей здатна змінити світ. Дякуємо також нашим експерткам та менторам, які підтримували учасників курсу на кожному кроці:

  • Євгенії Аратовській та Каріні Лапіній за натхнення, поради та неоціненний досвід.
  • Марині Чиж і Нелі Акімовій за лекції на тему фінансів і маркетингу для стартапів.
  • Роману Зінченко та Валерії Мосієнко, тренерами закритої частини, які працювали над вдосконаленням бізнес-моделей учасників, побудовою і валідацією гіпотез про бізнеси та дослідження клієнта. Велика увага була приділена підготовці до пітчингу, тож, сподіваємось, цей досвід стане корисним учасникам курсу у наступних пітчах в їхній кар’єрі!

У межах навчання було проведено дві відкриті зустрічі на тему «Міжнародні акселератори та інкубатори: як потрапити і на що робити акцент», за участі засновників стартапів S.Lab (Юлії Бялецької), Carbominer (Ніка і Вікторії Осейко), MELT WATER Inc. (Андрія Осадчого), яким ми дуже вдячні за відкритість ділитися досвідом.

Попереду в Greencubator.Academy ще більше можливостей та нових навчальних курсів для екологічних інноваторів. Слідкуйте за нашими оновленнями — можливо, саме ваша ідея стане наступною історією успіху!

Цей проєкт реалізується за фінансової підтримки Зеленого фонду для зростання (GGF TAF) та за сприяння Європейського Союзу в рамках Ініціативи EU4Energy.