SET Award 2018 is looking for energy innovators

Триває прийом заявок на SET Award 2018 від провідної платформи енергетичних інновацій

Провідна світова платформа енергетичних інновацій Start Up Energy Transition вдруге проводить нагородження SET Award для компаній-інноваторів. Подати заявку можна до 31 січня. На фіналістів чекає участь у фестивалі SET Tech Festival у квітні цього року в Берліні, де вони позмагаються за грошові винагороди.

Дізнатися детальніше про умови участі й подати заявку можна за посиланням.

Претендувати на нагороду можуть рішення для таких шести напрямків:

  • Низьковуглецеве виробництво енергії (Low-Carbon Energy Production);
  • Енергоефективність, розумні пристрої і накопичення енергії (Energy Efficiency, Smart Devices & Storage);
  • Електроенергія, водні ресурси, харчування (Energy, Water, and Food);
  • Розумні мережі, платформи й кібербезпека (Intelligent Grids, Platforms & Cyber Security);
  • Інновації в мобільності (Innovative Mobility);
  • Спеціальний приз SDG-7 (UN Sustainable Development Goal 7; проекти, що відповідають сьомій цілі сталого розвитку ООН, пов’язаній із рівними можливостями доступу до надійної, сталої та сучасної енергетики).

Що чекає на учасників і переможців?

Подаючи заявку, усі учасники приєднуються до міжнародної платформи інновацій лідерів, де можуть спілкуватися з провідними гравцями галузі.

Топ-100 стартапів будуть включені до переліку “Global Energy Transition (GET) 100, який SET щороку розповсюджує серед своїх партнерів.

На фіналістів (по три команди з кожної категорії) чекають пітчі під час Tech Festival від SET у квітні 2018-го в Берліні, квитки на Berlin Energy Transition Dialogue (BETD) й можливість завітати на День Інновацій у рамках World Energy Congress 2019 в Абу-Дабі.

Переможці в кожній категорії отримають грошову винагороду до 10 000 євро і можливість відвідати World Energy Leaders‘ Summit. Церемонія нагородження відбудеться під час Berlin Energy Transition Dialogue (BETD).


Start Up Energy Transition (SET) – провідна міжнародна платформа, що підтримує енергетичні інновації. На першу нагороду від SET у 2017 році 500 заявників із 66 країн.

Більше інформації про нагороду за посиланням.

Posted in Новини.