Програма Greencubator EnergyCamp


Увага, програма оновлюється!

Субота, 29 серпня (день 1):

10:00-12:00 – заїзд учасників, встановлення палаток

10:00 – збір учасників, які не мають власного транспорту, метро “Героїв Дніпра” на зупинці автобусу навпроти будівельного магазину “Майстер” для проїзду до Greeencubator EnergyCamp. При собі мати 10-15 гривень на проїзд.

12:00-13:00 – демонстрація джерел енергії EnergyCamp (сонячні батареї, вітросистеми, геліоколектори) та спілкування з інженерами, виробниками, розробниками

13:30 – 14:30 – обід

15:00 – 19:00 – виступи та обговорення

  • Андрій Музика (Квазар) тема виступу уточнюється
  • Фаворський Юрій (Аванте, експерт з комбіновних (гібридних) систем автономного та резервного енергозабезпечення)
  • Сосевич Анастасія (Telenor Group Україна) тема виступу: “Скандинавський досвід побудови енергоефективних суспільств”
  • Зінченко Роман (Greencubator)
  • Голуб Дмитро (energy.ua)
  • Юлія Жуля (Керуюча компанія “Метрополія”) тема виступу: “Зелений тариф в Україні як працює законодавство та реальна бізнесова практика”

19:00 – 20:00 музичний вечір (сюрприз) :)

20:00 Вечеря

Демонстрація фільмів на тематику нової енергетики (можете пропонувати фільми до перегляду)

Дружня розмова біля вогнища

Неділя, 30 серпня (день 2):

10:00-11:00 – сніданок

11:00-14:00 Виступи

  • Мазурчак Олександр (Міністерство житлово-комунального господарства, перший заступник мінстра) тема виступу: енергозбереження в житлово-комунальному господарстві, скорочення енерговитрат і викидів
  • Фаворський Юрій (Аванте)
  • Барташук Ігор (Sanyo теплові насоси)
  • Біньковська-Абрахам Ольга (ICDEE) тема виступу: “ICDEE-2009”
  • Фросенко Андрій (ПП “Альтернативні джерела енергії”) тема виступу: “Біодизель із водоростей: реалії та перспективи”
  • Віталій Давій, (Топливная Альтернатива) тема виступу: “Дефіцит інформаційної складової у розвитку галузі”

14:00-15:00 Обід

15:00-19:00 Виступи / Дискусійна сесія

  • Муляр Юрій (Рівненський екодім) тема виступу: “Експериментальне будівництво в селі Радиславка”
  • Ольга Веснянка (Стале життя)
  • Юрій Сегедін тема виступу: Світова та вітчизняна практика екологічного будівництво та створення життєвого середовища за принципами пермакультури, роторні вітрогенератори О.Баялієва та вітронасоси для екопоселень
  • Олег Синдюков, (Solartojik) тема виступу: Соціально-економічні проблеми розвитку сонячної енергетики в країнах постраданського простору
  • Зінченко Андрій (Greencubator) тема виступу: “Презентація проекту НЕД”

19:00 Закриття табору, від`їзд учасників

Leave A Comment