Greencubator відкриває набір студентів на освітню платформу для “зелених” підприємців!

Перша в Україні освітня платформа для еко-стартапів Greencubator.Academy покликана допомогти створити та запустити власний дружній до довкілля бізнес. Навчання безкоштовне та відбувається онлайн. Набір студентів на курс “Зелені стартапи: бізнес, що створює прогрес” уже відкрився та триватиме 15 грудня 2022 року.
Основна задача платформи — забезпечити українським кліматичним інноваторам доступ до якісної бізнес-освіти українською мовою та допомогти зробити перший крок у реальний бізнес. На платформі передбачено кілька навчальних курсів, що охоплюють “зелених” підприємців, громади, малі та середні компанії.
Наразі на Greencubator.Academy вже доступна реєстрація на навчальний курс для “зелених” стартапів. Він розрахований на еко-інноваторів та еко-активістів, які мають власну “зелену” ідею та мріють зробити її прибутковим бізнесом.
Курс складається із відкритої та закритої частин. Відкрита частина доступна для всіх. У ній йдеться про, про ціннісну пропозицію, яку стартап формує для клієнта, ролі засновників, інструменти для запуску “зеленого” бізнесу, сегментацію ринку та вибір свого стартового сегмента.
Закрита частина курсу буде доступна тільки тим студентам, які пройшли відкриту та успішно виконали ряд домашніх завдань. Вона охоплюватиме такі теми, як: бізнес припущення, дослідження свого клієнта, lean canva, огляд теорії робіт, а також включатиме консультації з експертами з маркетингу та брендингу, фінансів для стартапів, юридичних питань та інших.
Наприкінці курсу студенти не отримають сертифікатів чи дипломів про успішне навчання. Натомість вони матимуть реалістичний бізнес-план, з яким вже можна розпочати своє “зелене” підприємництво. А щоб підсилити спроможність студентів , в рамках курсу відбудеться ряд закритих заходів, покликаних познайомити майбутніх стартаперів з існуючими практиками ведення “зеленого” бізнесу, досвідом вже реалізованих стартапів та з потенційними інвесторами.
“Greencubator.Academy була запущена ще минулого року, однак через початок повномасштабного вторгнення навчання було призупинено. Перші місяці наша команда активно волонтерила, ми продовжуємо це робити і зараз. Однак найефективнішими ми є саме на “фронті” зеленої економіки. Тому раді, що маємо можливість продовжувати допомагати українським еко-інноваторам! Українці неймовірні, попри війну ми бачимо значний попит на запуск власних бізнесів, зокрема і дружніх до довкілля. Впевнена, що успіхи подібних проєктів допоможуть у сталому відновленні та відбудові після нашої перемоги!” – розказала менеджерка платформи Валерія Мосієнко.
Дізнатися більше та зареєструватися на перший навчальний курс можна за посиланням: https://greencubator.academy/ 
Дедлайн подачі: 15 грудня 2022 року.
***
Greencubator.Academy стала можливою за підтримки Green for Growth Fund при фінансовому сприянні Європейського Союзу в рамках Ініціативи EU4Energy. Зміст є виключною відповідальністю Greencubator і жодним чином не може відображати офіційну думку Європейського Союзу.