У Києві відбудеться церемонія оголошення Переможців другого етапу Програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери»

У рамках другого етапу 10 компаній отримають інноваційні ваучери на суму 400 000 євро від ЄС та ЄБРР в рамках програми EBRD FINTECC

Європейський Банк Реконструкції і Розвитку (ЄБРР) і Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator 16 січня (вівторок) проведуть офіційну церемонію оголошення переможців другого етапу відбору Програми Кліматичних Інноваційних Ваучерів.

Команда Greencubator відібрала переможців другого етапу протягом жовтня-грудня 2017 року з-понад 40 українських компаній, що подали свої пропозиції дружніх до клімату інновацій на конкурс Кліматичних Інноваційних ваучерів. У відборі взяли участь галузеві експерти та представники київського  і лондонського офісів ЄБРР.

10 компаній-переможців  отримають близько 400 000 Євро безповоротної фінансової допомоги від ЄС та ЄБРР вже в 2018 році. Вони спрямують їх на розвиток та доопрацювання технологій, що знижують викиди парникових газів та зменшують використання енергоресурсів в агросекторі, комунальному господарстві, транспортній галузі, аерокосмічній галузі та інших секторах.

На заході Ви зможете особисто поспілкуватися з українськими розробниками кліматичних технологій та познайомитись з їхніми рішеннями. Ключовими спікерами події стануть:

  • Шевкі Акунер, директор ЄБРР в Україні
  • Йоганес Баур, Перший Радник та Голова Операційного Відділу делегації ЄС в Україні
  • Рон Бломерс, ментор Climate KIC та управляючий партнер Start-U-up
  • Сергій Масліченко, Асоційований директор Департаменту енергоефективності та змін клімату ЄБРР
  • Роман Зінченко, керівник Програми “Кліматичні Інноваційні Ваучери” співзасновник Greencubator
  • Програма Кліматичних Інноваційних Ваучерів підтримує українських розробників дружніх до клімату технологій, підсилюючи їхні можливості до створення та реалізації інноваційних рішень в Україні та поза її межами.

До кінця 2018 року програма Кліматичних Інноваційних Ваучерів, загальний бюджет якої становить 1 млн. євро, надасть підтримку близько 50 інноваційним проектам в Україні.

Церемонія вручення Кліматичних інноваційних ваучерів переможцям другого етапу розпочнеться 16 січня (вівторок) о 17:00. Для участі обов’язковою є реєстрація та підтвердження від команди Greencubatorа. Форма реєстрації — за посиланням: https://goo.gl/CVqXfP

Для медіа

Для акредитації звертайтесь до Ольги Трутень:
olha@greencubator.info

+38 063 804 33 02

Для довідки

Механізм Кліматичних Інноваційних Ваучерів був започаткований програмою ЄБРР “Центр передачі технологій і фінансів у сфері зміни клімату” (FINTECC), яка фінансується Інвестиційним фондом сусідства ЄС (ІФС).

Україна стала першою серед країн діяльності ЄБРР, де було запущено Програму Кліматичних Інноваційних Ваучерів. В Україні її реалізує громадська організація “Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator” (www.greencubator.info), що займається підтримкою енергетичних та кліматичних інноваторів та розвитком енергетичної демократії.

Більш детальну інформацію про Програму Кліматичних Інноваційних Ваучерів Ви можете знайти на офіційному сайті Програми: www.climate.biz

Posted in Новини.