У Києві вчетверте відбудеться найбільший хакатон агроінновацій

Винахідників та ентузіастів запрошують протягом трьох днів інстенсивно попрацювати над інноваційними рішенням для аграрного сектору

23-25 лютого 2018 року Асоціація AgTech Ukraine за підтримки Міністерства Аграрної Політики та Продовольства України влаштовує четвертий Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій. Це найбільший щорічний захід для креативної спільноти національного масштабу, присвячений технологічним інноваціям у агросекторі.

Агрономів, програмістів, дизайнерів, маркетологів, винахідників та ентузіастів інших профілів запрошують попрацювати над проектами таких напрямків:

  • Автоматичний збір та обробка даних (BIG DATA)
  • Каталогізація та консолідація відкритих даних
  • Створення алгоритмів та систем машинного навчання (Deep Learning, Predictive Analytics)
  • Розробка математичних моделей, інженерних рішень та сенсорів
  • Взаємодія між учасниками ринку (social, shared economy, aggregation)
  • Інноваційні фінансові інструменти для агросектору.

Це шанс проявити себе, розповісти про свої ідеї, знайти однодумців, створити команду та стати на крок ближче до здійснення мрії. На вас чекають круті ментори, цікавий нетворкінг, особлива атмосфера та безліч можливостей для реалізації свого потенціалу! Давайте змінювати світ і будувати технологічне майбутнє агросектору разом!

Переглянути програму хакатону та зареєструватися

Якщо ви маєте ідею агроінновації, але не маєте попередьо сформованої команди, то розмістіть інформацію за посиланням, а організатори допоможуть знайти вам однодумців 🙂

Подія на Facebook

Спонсори події: Syngenta, Agro KMR, Ukragrocom

Posted in Новини.