Старт прийому заявок на найбільший клінтек конкурс Європи, ClimateLaunchpad!

Другий рік поспіль Greencubator відкриває дорогу зеленим стартапам.

Маєте круту ідею і хочете перетворити її на продукт? Мрієте змінити світ і шукаєте однодумців? Знаєте, як врятувати всіх білих ведмедів і ще й заробити на цьому кошти? Долучайтеся до найбільшого європейського конкурсу кліматичних ідей ClimateLaunchpad та перетворіть ідею в готовий продукт.

 Минулого року Україна вперше потрапила на мапу ClimateLaunchpad, з 12 відібраних на конкурс ідей три найсильніші команди відвідали міжнародний фінал в м. Таллінн. Серед минулорічних команд команда Sirocco, яка наразі будує всій перший прототип вертикальних вітряків, команда Zamza що готує фантастичне печиво з жуків та багато інших цікавих проектів.

Якщо ви маєте ідею яка змінить світ то прийом заявок на найбільший європейський клінтек-конкурс ClimateLaunchpad від Climate-KIC вже відкритий. Мета конкурсу – прокласти швидкий  шлях від бізнес-ідей в сфері  чистих технологій до динамічних компаній, які творять низьковуглецеве майбутнє. ClimateLaunchpad шукає клінтек таланти з усієї Європи і допомагає перетворювати зелені ідеї в глобальні бізнеси.

ClimateLaunchpad проводиться з 2014 року, на конкурс в 2015 році було подано 738 ідей, і 80 з них вийшли у європейський фінал. Серед переможців попередніх років – команда Gleather, яка  створює штучну шкіру, яка повністю розкладається, команда Solabolic з новим поколінням сонячних концентраторів, які дозволяють на 35% зменшити витрати сонячних електростанцій, або команда Sponge  що розробила матеріал для сорбції нафтових плям з поверхні морів та океанів! Повний перелік фіналістів – http://climatelaunchpad.org/finalists/

ClimateLaunchpad в Україні охоплює:

 

  • ClimateLaunchpad Bootcamp в Києві 16-17 червня – під керівництвом Франса Наути (http://www.nauta.org/en/index.php/about/cv/) – заступника директора з підприємництва Climate-KIC, ініціатора та менеджера Climate-KIC Accelerator.
  • 6 тренінгових сесій на теми розвитку бізнесу, розробки бізнес-моделі, виходу на цільові ринки.
  • Національний фінал на початку вересеня –  представлення бізнес-ідей перед журі.
  • Участь у європейському фіналі на Кіпрі в жовтні для трьох топ-команд з України.
  • Доступ до програми акселерації Climate-KIC Accelerator  для топ-10 команд з Європи
  • Грошові призи 10 000, 5000, 2500 євро для топ-3 команд з усієї Європи

Хто може брати участь?

Будь-хто, хто має цікаву ідею в сфері чистих технологій та хоче стати підприємцем! Ви можете бути стартапом, малим або середнім бізнесом, дослідником, студентом, громадською організацією, консультантом, інженером, комбінацією всього вище переліченого або кимось абсолютно іншим. Не хвилюйтеся, якщо у Вас ще немає готового бізнес-плану. Ми допоможемо Вам підсилити Ваш план, або навчимо, як його створювати.

Зверніть увагу, що Вашу заявку буде розглянути тільки у разі, якщо:

  • Ви ще не почали свій бізнес, або Ваша компанія була зареєстрована менше року тому
  • Ви залучили не більше € 200,000 загальних інвестицій
  • Ви ще не почали комерційний продаж свого продукту, рішення або прототипу

Подавайте свої заявки до 1 червня! http://climatelaunchpad.org/application-form/

Важливо: Bootcamp, презентації та основна кількість освітніх матеріалів буде англійською мовою.

Залишилися питання? Пишіть Трутень Ользі на olha@greencubator.info

Ми залучаємо партнерів – якщо хочете стати спонсором та підтримати ClimateLaunchpad – пишіть Роману Зінченку на roman@greenucbator.info

Leave A Comment