Greencubator презентує в регіонах інструмент фінансування кліматичних інновацій

Команда Greencubator розкаже про те, як українська компанія будь-якого розміру може отримати фінансування розміром до  EUR 50 000 на впровадження кліматичної інновації в своєму проекті

3-4 серпня у Дніпрі, Львові та Івано-Франківську відбудеться презентація проекту “Інноваційні Кліматичні Ваучери”, котрий покликаний стимулювати впровадження кліматичних технологій в українських підприємствах. Долучитись до нього можуть будь-які українські компанії, які створюють кліматичні технології чи інтегрують їх у свої виробничі цикли та потребують зовнішньої експертизи: від R&D і лабораторних випробувань до розробки IT-компонентів чи промислового дизайну. Фонд цієї програми складає 1 мільйон євро, ініціатором проекту став Європейський банк реконструкції і розвитку. Адмініструє програму ГО Greencubator.

“Ми хочемо бачити більше аплікантів з регіонів. Пілотна хвиля зібрала 43 аплікантів, більшість котрих – з Києва, – розповідає голова правління Greebcubator, Роман Зінченко  – Проекти і виробництва з аграрного, енергетичного та багатьох інших секторів можуть подати заявку і отримати безповоротне фінансування кліматичної ініціативи. В майбутньому це допоможе їм вийти на зовнішні ринки”.

Команда Greencubator проведе три презентації з адаптованими сценаріями для різних міст, відповідно до їх виробничого та кліматичного потенціалу:

  • Івано-Франківськ – 3 серпня, “Нова енергія”, 11:00
  • Дніпро – 4 серпня, Дніпропетровська ТПП, початок о 9:30
  • Львів – 4 серпня, Український Католицький Університет, початок о 12:00

Базова сума інноваційного ваучера – до 20 000 євро. Але якщо команда презентує проривний проект, технологія котрого вимагає більших інвестицій, то вони можуть розраховувати на “мегаваучер” розміром до 50 000 євро. Щонайменше 25% проекту, на який залучається ваучер, компанія має профінансувати сама.

Більше деталей про “Кліматичні інноваційні ваучери” – на сайті www.climate.biz

Програму Інноваційних Ваучерів спонсорує Європейський банк реконструкцій і розвитку (ЄБРР) та його Центр фінансування трансферу технологій зі зміни клімату (FINTECC (Finance and Technology Transfer Centre for Climate Change)) за фінансової підтримки EU Neighborghood Facility. ГО Greencubator втілює програму Інноваційних Ваучерів в Україні

Leave A Comment