У вівторок, 28 березня, Greencubator розкаже все про Інноваційні Ваучери

Під час прес-конференції 28 березня ми запустимо реєстрацію на конкурс Інноваційних Ваучерів та розкажемо про те як і хто може їх отримати

Нещодавно ми оголосили про те, що українські бізнеси зможуть отримати фінансову підтримку для своїх інноваційних кліматичних проектів. Таку можливість надає програма кліматичних Інноваційних Ваучерів ЄБРР, яку в Україні реалізує greencubator. Це — живі гроші для різноманітних інноваційних проектів, що сприяють скороченню викиду парникових газів.

Ми вже побачили, що Інноваційні Ваучери зацікавили багатьох потенційних отримувачів. Команду Greencubatora постійно розпитують про те, хто зможе взяти участь в конкурсі на їх отримання, які будуть реєстраційні форми, коли запуститься сам конкурс. Відповідаємо — конкурс запуститься у вівторок 28 березня — як ми й обіцяли.

Тоді ж — у вівторок — ми розкажемо про все інше — від реєстраційних форм до технологій та компаній, що можуть подаватись на конкурс інноваційних ваучерів. А також про те, чому Інноваційні Ваучери  – це можливість не лише для компаній, що впроваджують інновації в сфері енергоефективності, відновлюваних джерел енергії та інших способів зменшення викидів C02 та   інших париникових газів. Крім компаній, вигоду від проектів отримають конструкторські бюро, ІТ-компанії, розробники промислового дизайну, юридичні компанії та багато інших гравців ринку.

Про всі ці та інші теми говоритимуть:

  • Сергій Масліченко, Асоційований директор, Департамент енергоефективності та зміни клімату, Україна, Польща, Кавказ, ЄБРР
  • Андрій Зінченко, співзасновник ГО Greencubator, старший експерт проекту
  • Катерина Самотескул, керівник підприємницьких програм ГО Greencubator

 

Прес-конференція почнеться у вівторок 28 березня об 11:00 у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” (м. Київ,, вул. Рейтарська, 8/5а). Для участі в прес-конференції потрібна акредитація.

Представники медіа з інших регіонів зможуть подивитись прес-конференцію завдяки трансляції на сайті інформаційної агенції Interfax та greencubator.

Інформаційний партнер прес-конференції — агенція “Інтерфакс-Україна”.

 

За додатковою інформацією та акредитацією звертайтесь:

Ольга Трутень,

менеджер з комунікацій ГО Greencubator,

+380 63 804 3302,

olha@greencubator.info

 

Більше інформації на сайті http://innovoucher.com.ua

 

 

Leave A Comment