Киньте виклик зміні клімату та отримайте шанс навчатися в Університеті Сингулярності в Каліфорнії!

 

Вперше в Україні відбудеться конкурс інноваційних проектів Global Impact Challenge від Singularity University. Переможець змагань отримає стипендію на деcятитижневу літню програму Singularity University Global Solutions Program (GSP) 2017 на кампусі дослідницького центру NASA Ames в Кремнієвій Долині. Ключова тема цьогорічного конкурсу – вирішення глобальної проблеми зміни клімату. Проте, до участі в конкурсі приймаються також проривні ідеї, які вирішують інші глобальні виклики. Український етап конкурсу організовує представництво SingularityU Kyiv Chapter в партнерстві з Greencubator.

Singularity University (SU) – це прибуткова організація, місія якої навчати, надихати і давати можливість світовим лідерам використовувати експоненційні технології для вирішення глобальних проблем людства. Спільнота SU складається з бізнесменів, інвесторів, комерційних та неурядових організацій, діє зараз в більш ніж 110 країнах світу. Singularity University успішно провів Global Impact Challenge в десятках країн по всьому світу. Мета конкурсу – допомогти розробити рішення глобальних проблем людства і, використовуючи експоненційні технології, реалізувати ідеї та проекти, які в найближчі 10 років покращать мільярди життів на Землі.

Кандидати з усієї України можуть подати своє бачення вирішення проблем зміни клімату, забруднення повітря, води і ґрунту, переробки сміття, скорочення біологічного різноманіття, усунення наслідків аварії на ЧАЕС та інших масштабних антропогенних катастроф, а також висушування водойм, вирубки лісів, скорочення викидів парникових газів та інших хімічних відходів і т.д.

Для участі в конкурсі потрібно:

  • Подати ідею або проект, який використовує технології для вирішення глобальної проблеми зміни клімату або інших глобальних викликів;
  • Бути громадянином/кою України;
  • Бути старше 21 року;
  • Розмовляти і писати англійською мовою;
  • Мати можливість взяти участь в Singularity University Global Solutions Program 17 червня – 17 серпня 2017 р.

Заявки приймаються по 1 березня 2017 року включно на сайті: singularityukyiv.com/gic.

Переможця українського етапу конкурсу буде обрано в перший тиждень квітня 2017 року. Журі SingularityU Ukraine GIC 2017 буде складатися з представників Singularity University, офіційного посла SingularityU в Україні та керівника SingularityU Kyiv Chapter Ігоря Новікова, представників Greencubator, а також експертів в галузі відновної енергетики та інновацій, представників екологічних, наукових і бізнес спільнот.

Переможець отримає можливість безкоштовно взяти участь в десятитижневій освітній програмі Університету Сингулярності (Singularity University) Global Solutions Program (GSP) і зануритися в життя університетського містечка в дослідницькому центрі NASA Ames в Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія. GSP знаходить і об’єднує кращі мізки на планеті і дає їм можливість використовувати експоненційні технології і підприємницькі інструменти для розробки проривних інновацій та рішення грандіозних завдань людства.

 

Подавайте заявки: singularityukyiv.com/gic

Якщо є питання стосовно умов конкурсу, або є сумніви, чи Ваш проект дійсно інноваційний – приходьте на GIC Ukraine 2017 Open Days у лютому по вівторках, о 13:00-15:00 та 16:00-18:00. Форма реєстрацїі на консультацію: https://goo.gl/forms/WmJqXf1RfYggqm6A3

Більш детальну інформацію ви знайдете на сайті: SU.org/gic. Приєднуйтесь до нас на Facebook @SingularityUKyiv та Twitter @SU_Kyiv


Контакти для преси:

Галина Созанська, +38 067 114 3113, sozanskaya@hotmail.com

Аліна Розанова, +38 063 519 3785, singularityua@gmail.com

Leave A Comment