Казахстан шукає енергетичні таланти!

27 жовтня в Астані пройде найбільший в Центральній Азії конкурс стартапів в сфері відновної енергетики #NEWENERGY global startup fest.

Мета конкурсу – відібрати найбільш перспективні та інноваційні проекти в сфері “зеленої економіки” (ВДЕ, енергоефективність, нові джерела енергії, “чисті технології”) по всьому світу.

У #NEWENERGY global startup fest візьмуть участь кращі експерти, стартап компанії з США, країн Європи, Китаю, Азії, Близького Сходу та Росії, міжнародні венчурні фонди.

Конкурс проходить в кілька етапів. Зараз відкрито прийом заявок на участь для стартапів, який триватиме до 1 жовтня 2016. Заявки можна подавати за посиланням.

У конкурсі беруть участь компанії, що працюють в сфері використання нових і відновлюваних джерел енергії, “розумних” міст і екологічної інфраструктури, раціонального використання водних ресурсів, переробки відходів, дружніх до клімату технологій та моделювання змін клімату.

Свої заявки подали команди з Індії, Туреччини, Ізраїлю та Даніі. Найкращі міжнародні експерти в сфері відновної енергетики відберуть ТОП 100 команд, проекти яких будуть представлені 27 жовтня 2016 у Палаці Незалежності в Астані.

Гості конкурсу, міжнародні інвестори, фонди та експерти побачать не тільки експо-стенди кращих проектів, а й презентації світової сотні стартап компаній. Фіналом конкурсу стане нагородження 30 стартапів, які візьмуть участь в міжнародній виставці Астана ЕКСПО – 2017.

Організатори оплачують переліт та розміщення для одного члена команди.

Головний організатор конкурсу Міністерство Енергетики Республіки Казахстан.

Детальна інформація про конкурс на сайті або на сторінці в Facebook

Leave A Comment