Зустрічайте національний фінал ClimateLaunchpad в Одесі!

9 вересня Одеса приймає український фінал найбільшого клінтек-конкурсу Європи ClimateLaunchpad, що відбудеться в рамках Black Sea Summit 2016, міжнародної конференції з технологій та інновацій, однією з тем якої стане розумна енергетика. Вже знайомі та ще невідомі вам кліматично-позитивні стартапи будуть боротися за вихід у європейський фінал ClimateLaunchpad в Таллінні, де позмагаються за звання найкращого клінтек-стартапу Європи та приз у 10 тисяч євро.

Серед проектів – екопосуд з соломи та крохмалю, новий вид вертикальних вітрових панелей, глобальна краудфандингова платформа для проектів відновлюваної енергетики, онлайн-ресурс для пошуку енерго-рішень за оптимальною ціною, платформа для еко-вело-туризму, бургери нового покоління з дружнього до довкілля білка, еко-контейнер для вирощування риби та салату, інноваційний вулик.

Мета програми ClimateLaunchpad – швидке перетворення бізнес-ідей в сфері чистих технологій та кліматичних інновацій на динамічні компанії, що створюють низьковуглецеве, дружнє до довкілля майбутнє. ClimateLaunchpad залучає клінтек таланти з усієї Європи і допомагає перетворювати зелені ідеї в динамічні еко-стартапи та глобальні бізнеси. Цього року Україна вперше долучилася до ClimateLaunchpad, ставши 30-ю країною учасницею цієї програми.

Європейським організатором програми є мережа кліматичних інновацій Climate-KIC, організатором в Україні є мережа енергетичних інновацій Greencubator, партнер національного фіналу Black Sea Summit.

Хочете відвідати фінал? Зареєструйтеся тут: https://goo.gl/IsNPjA

Хотіли б стати спонсором національного фіналу? Обговоріть це з Романом Зінченком roman@greencubator.info

Comments
1 коментар to “Зустрічайте національний фінал ClimateLaunchpad в Одесі!”
  1. Влад says:

    Друзі, я зареєструвався щоб відвідати фінал. А як можливо взяти участь у конкурсі? Чи вже пізно? Чи можна одразу на фінал? Повідомте, будьласка. Дякую!

Leave A Comment