Greencubator представить методологію StartupCity на стратегічній сесії Львова

Амстердам ділится з українськими містами ідеями для розвитку технологічного підприємництва. Метододогію StartupCity Book від StartupAmsterdam команда greencubator представить на стратегічній сесії міста Лева 5 червня.

Амстердам, Барселона, Берлін, Лондон. Кожне з цих міст є магнітом для європейських стартапів, венчурних інвесторів, інноваторів. Їхній добробут значною мірою спирається на інноваційні індустрії. Кожне місто бореться за серця, капітал і мізки. Менеджери платформи StartupAmsterdam Бас Бікмен та Рубен Ньювенхюйсом вирішили поділитися своїм довідом і видали книгу “StartupCity: The Role of Local Government in Entrepreneurial Ecosystem” / “StartupCity:  роль місцевих органів влади у створення підприємницької екосистеми”. Фактично це книжка з відкритим кодом: зараз її бета-версія тестується 15-ма містами ЄС, після врахування їхніх побажань в липні вийде фінальна версія. В Україні її переклад готує команда ГО Greencubator.

Чому для сталого економічного розвитку містам потрібні технологічні інновації та стартапи? Для чого місту стартапи? Як місцева влада може допомогти у розвитку стартап-екосистеми? Як зробити інновації та технологічне підприємництво рушіями економічного росту міста та магнітом для таланту і капіталу? Про це – в StartupCity. Український переклад книжки Greencubator представить на фестивалі енергетичних інновацій TeslaCamp в кінці серпня 2016 року.

Презентація “StartupCity” пройде в рамках Стратегічної сесії з розвитку технологічного підприємництва Львова і фестивалю de:coded, 5 червня 2016 о 11:00 в Великій сесійній залі Львівської міської ради.

Comments
2 коментарі to “Greencubator представить методологію StartupCity на стратегічній сесії Львова”
 1. Anton says:

  а де цю книгу можна знайти англійською?

  • Olya Truten says:

   Доброго дня!
   Поки книга тестується 15ма містами і в відкритому доступі її нема. Плануємо, що ближче до осені зможемо поділитися нею.

Leave A Comment