Про Чорнобиль не тільки 26 квітня: документальний фільм “Тут є життя” в ефірі UA:Перший

Чорнобильські виклики неможливо здолати, якщо згадувати про цю тему раз на рік, в річницю аварії на ЧАЕС. Ці проблеми не здолати, якщо дивитися тільки на трагічну хроніку подій. Чорнобиль потребує нової перспективи. Саме цьому присвячений документальний фільм від комади greencubator –  “Тут є життя”, телевізійна прем’єра якого відбудеться 13 травня о 22:10 на UA:Перший. З англійським перекладом фільм також вийде в супутниковій мережі для закордонного мовлення.

Основна ідея фільму: для відновлення важливо жити зціленням, а не лише трагедією. Ось чому і в Чорнобильській зоні, і в інших місцях біди нам потрібно мислити майбутнім життям, його відродженням, а не лише ранами минулого. Фільм збудований на історіях людей, чиє життя пова’язане з Зоною відчуження, містом атомників Славутичем, ЧАЕС, роботою з радіоактивними небезпеками та захистом від них, наукою та унікальною екосистемою, яка відновилася в Зоні.

12 травня ми запрошуємо на передпоказ та зустріч з деким з героїв фільму та командою проекту: о 16:00 в MediaHub на Суворова 4/6. Долучайтеся до події в Facebook: https://www.facebook.com/events/746056605534450/

Цей фільм став реальністю за підтримки наших партнерам – Фонду Конрада Аденауера в Україні, Міжнародному фонду Відродження та команди UA:Перший. Ми вдячні друзям та колегам у Міністерстві екології, Агентстві управління Зоною Відчуження, мерії Славутича, pripyat.com, drone.ua, та всім, хто говорив з нами на камеру та ділився баченням майбутнього Чорнобильської зони.

Leave A Comment