Харків, зустрічай Наукові пікніки!

10 червня 2016 року в Саду ім. Т.Г. Шевченка на алеях біля ККЗ “Україна” вп’яте проходитимуть Наукові пікніки – найбільший в Україні фестиваль науки, освіти та науково-популярної культури під відкритим небом. Долучайтеся до події у Facebook: https://www.facebook.com/events/237608329937884/

Цього разу захід буде тематичним. Через те, що у цей день відбуватиметься ЗНО з дисципліни “Біологія”, увага буде прикута до “Науки про життя”. Надалі Наукові пікніки, що проходитимуть двічі на рік, обиратимуть специфічну проблематику для експериментаторів.

Фестиваль використовує формат популяризації науки, запропонований пару десятків років тому університетськими викладачами, які автобусами колесили сільські школи Харківської області, щоб показувати дітям надихаючі досліди з різних галузей природничих наук. Сьогодні така платформа відроджена ентузіастами, які з 2013 року проводять Наукові пікніки, останніми роками, в Саду Шевченка, збираючи сотні експериментаторів різноманітних спеціальностей із десятків навчальних закладів, НДІ, КБ, установ культури й освіти, громадських ініціатив і підприємств. Глядачами майданчиків хімії, фізики, криміналістики, історії, робототехніки, астрономії, інформатики, медицини, математики, фармації, логіки, військової справи (і інших) стають діти, молодь і дорослі. Формат передбачає наочну чи інтерактивну програму, яка “простими словами пояснює складні речі” через експерименти, діючі макети та зразки, головоломки, роботи, дрони, моделі. Також на всіх майданчиках передбачається активне залучення глядачів у майстер-класи, ігри, конкурси та співучасть у дослідах.

Вхід на фестиваль буде вільним, а участь безкоштовна. Наукові програми триватимуть протягом 13:00-19:30.

Експериментатори можуть зареєструватися до 23 травня по он-лайн заявці: http://bitly.com/naukovipikniky

Leave A Comment