Долучайтесь до побудови зеленого енергетичного майбутнього разом із EnergyTorrent та Greencubator!

Під час чорнобильських днів (26-27 квітня) команда EnergyTorrent проведе в Києві хакатон “Від атомного минулого до сонячного майбутнього”. Його учасники зможуть самі зібрати сонячний концентратор та поспілкуватись про  рішення, що ведуть нас до справді зеленої енергетики.

 

Дія замість плачу

Чорнобильська катастрофа — це велика трагедія. Проте, ми не можемо 30 років зациклюватись тільки на оплакуванні трагічних подій. Плачем ми не можемо повернути загиблих, виправити всі наслідки атомного минулого і сьогодення.

Зате ми можемо перевинайти наше енергетичне майбутнє. Вже зараз почати творити нову, зелену енергетику. Дружню стосовно довкілля, демонополізовану, розподілену, доступну для нових учасників. Саме цим і займуться учасники хакатону “Від атомного минулого до сонячного майбутнього”, що проходитиме в Києві 26-26 квітня.

 

Design It Together

Ми  вже не раз переконувались в тому, що технотворчість в енергетиці — це класно. Завдяки їй з’явились цілий ряд стартапів та цікавих технологічних і соціальних рішень.

Команда EnergyTorrent запрошує Вас до спільної технотворчості. Наше гасло — “Сконструюємо разом” (Design it together). Ми вважаємо, що конструювати разом своє енергетичне майбутнє — це справді круто. Так, звичайні люди можуть будувати сонячні електростанції, біогазові установки, теплові насоси та інші установки, що використовують відновлювані джерела енергії. І все це — із матеріалів, доступних із звичайних будівельних магазинів та інструментами, що доступні там же.

Ми почнемо із сонячного концентратора — пристрою, що дозволяє отримати високі температури в точці фокусу сонячного промінні. Якщо докласти певних зусиль, то ним не тільки можна варити каву, але й перетворити у сонячну електростанцію :)

 

Ділимось результатом

Ми в EnergyTorrent віримо, що ділитись кльовими енергетичними розробками — це так само як їх розробляти. Саме тому ми викладаємо всі наші розробки на нашому Wiki на умовах відкритої (open-source) ліцензії — щоб ними міг скористатись будь-хто. Ми вважаємо, що це робить відновлювану енергетику ближчим до кожного із нас і наближає зелене безатомне майбутнє.

 

Найкращі партнери

Ми раді тому, що хакатон “Від атомного минулого до сонячного майбутнього” проходить за підтримки Міжнародного освітнього центру, Дортмунда та Чорнобильської історичної майстерні. А ще в нас класний набір партнерів — компанія DeWalt Ukraine, Atmosfera.ua, Наукові пікніки, Дивовижні. Якщо Ви хочете бути партнером — приєднуйтесь. З нами цікаво і весело :)

 

Долучайтесь!

З понеділка 18 квітня ми почнемо реєстрацію і детально розкажемо про програму. долучайтесь до сонячної технотворчості!

Leave A Comment