Зелений десант в країну тюльпанів

Напередодні консультативного референдуму в Нідерландах щодо асоціації України з ЄС, команда Greencubator-a зробила дружній десант в країну тюльпанів, велосипедів та обожнюваних голландцями лакричних цукерок.

Ми ставили собі за мету розказати історії зелених, сталих інновацій (та інноваторів) з України. Ми хотіли показати, що Україна – це не тільки аграрна держава десь на Сході, але і країна технологічних, енергетичних та поведінкових інновацій. Під час нашого візиту ми зустрічалися з стартапами, акселераторами, венчурною та академічною спільнотою Нідерландів. Результатом однієї із зустрічей стало приземлення великого європейського стартап-конкурсу в Україні. Більше деталей – зовсім скоро!

Наш візит був лише краплею в океані активностей, присвячених референдуму в Нідерландах. І ми раді бути серед цих крапель – які формують океан. Ми будемо і надалі працювати над тим, щоб світ знав більше зелених історій родом з України.

Ми дякуємо Міжнародному Фонду “Відродження” за підтримку проекту – і дякуємо всім друзям, в Нідерландах та Україні, які будують україно-голландські мости!

Фото: Андрій Зінченко

Leave A Comment