Чорнобиль: що після 30-річчя

Greeencubator представляє фільм “Тут є життя” про майбутнє Чорнобильської зони та її значення в нашому житті.

Сьогодні весь світ згадує 30-річчя катастрофи на Чорнобильській АЕС. Згадує героїв, жертв, досі шукає причини та обдумує уроки. Пройде сумна річниця, і чорнобильська тема відійде з передовиць. Та щоб зцілити чорнобильські рани, нам потрібно зазирати в майбутнє, формувати його, а не лишень жити історією трагедії. Ми відправилися у подорож довжиною в фільм, в якому спробували відкрити можливості цієї Зони.

Все почалося з того, що наш друг Дмитро Корчак запросив Greencubator до Славутича, а міський голова Юрій Фомічев в розмові згадав ідею побудови сонячної електростанції в зоні відчуження. Ми вирішили розвідати цю тему, але в процесі дізналися набагато більше і зустріли безліч неймовірних людей. Ми з’їздили в Зону та вернулися з фільмом, яким ми хочемо ділитися з Вами.

Цей фільм стався за підтримки великої кількості людей. Ми вдячні нашим партнерам – Фонду Конрада Аденауера в Україні, Міжнародному фонду Відродження та команді UA:Перший. Ми вдячні друзям та колегам у Міністерстві екології, Агентстві управління Зоною Відчуження, мерії Славутича, pripyat.com, drone.ua, та всім, хто ділився з нами баченням майбутнього Чорнобильської зони та допомагав нам під час знімального процесу.

Зустрічайте наш перший документальний фільм “Тут є життя”!

Leave A Comment