Долучайтесь до першого енергетичного медіа-хакатону!

13-14 лютого в Києві відбудеться медіа-хакатон, присвячений енергетиці та енергетичним реформам, котрі є критично важливими для економіки цілої країни та добробуту кожної української сім’ї.

Критично важливі для українців реформи у енергетичній галузі на сьогодні пробуксовують на місці через популізм та примітивний, орієнтований патерналістичний дискурс, котрий нав’язують країні політикани різного калібру. Українці масово вірять в те, що держава без них може і повинна вирішити всі енергетичні питання і опускають руки, думаючи, що самі вони безсилі щось міняти, а довкола – суцільна #зрада та #балаканина

Саме для того, щоб від балаканини перейти до здорового, ясного і продуктивного пояснення що потрібно робити в енергетиці, ми організовуємо цей хакатон. Учасники матимуть можливість послухати лекції відомих експертів у галузі енергетики та комунікацій та неофіційно з ними поспілкуватись. Проте на цьому все тільки починається. Після лекційної частини учасники хакатону разом із експертами розроблятимуть медіа-матеріали, котрі вже за кілька тижнів мінятимуть уявлення наших співгромадян про енергетику та необхідні у ній зміни.

Якщо Ви готові пояснювати своїм співгромадянам ключові виклики та можливості енергетичного сектору України, питання енергоефективності, спілкуватись із експертами “наживо” – долучайтесь.

Під час дводенного медіахакатону розвіємо міфи, поділимось інсайдерською інформацією від найкращих експертів галузі та вдосконалимо комунікаційну майстерність. На вас чекає теоретична “прокачка”, тематичні воркшопи, тренінги як писати вдалі тексти та підготувати медійний матеріал. Результатом першого в Україні медіа-хакатону у сфері енергетики стануть готові тексти і публікації найкращих матеріалів у авторитетних виданнях за підтримки фахівців з комунікації реформ.

Ми розшукуємо всіх, хто прагне стати агентом змін у сфері енергозбереження та енергоефективності. Реєструйтеся для участі до 10 лютого 2016 року. Кількість місць обмежена. Відібрані учасники будуть повідомлені 11 лютого.

Подія у Fb 

Організатори: Greencubator, за підтримки People in need, Реанімаційний Пакет Реформ, Відкритий університет реформ

Місце проведення: повідомляється відібраним учасникам медіа-хакатону

Час та дата: 13-14 лютого

Участь у заході безкоштовна

Comments
1 коментар to “Долучайтесь до першого енергетичного медіа-хакатону!”
 1. Eugene says:

  Dear Sirs,

  We are the most biggest company of wind energy in Ukraine – “Wind parks of Ukraine”.
  We are late to registered on your event, so I with my colleague would like to take part in your event if it possible.

  Acceptance please sent to my e-mail: borisenko@wpu.com.ua

  Thank a lot.

Leave A Comment