EnergyTorrent Polska готується до першої зустрічі

EnergyTorrent – проект спрямований на розробку відкритих рішень для отримання енергії з відновлюваних джерел. Його рухає вперед міжнародна спільнота людей, котрі діляться одне з одним своїми знанням і роблять свій внесок у більш стійке майбутнє цілої планети Земля.

Ми раді оголосити, що зараз готується запуск польської групи проекту EnergyTorrent. Зовсім скоро енерго-хакери із Польщі зберуться у місцеву спільноту людей, відданих розробці та поширенню відкритих рішень для  енергетики.

EnergyTorrent спрямований на відкриті технології, але він також стосується локального та глобального. Його учасники з різних країн співпрацюють глобально для того щоб зробити реальною мрію про доступні технології використання відновлюваної енергії. Ця співпраця залежить від місцевих груп відданих і натхненних людей, що працюють разом, розробляють технології і діляться ними. Ми дуже раді бачити таку групу в Польщі” – відзначає координатор EnergyTorrent Андрій Зінченко

Запуском EnergyTorrent в Польщі займаються просто неймовірні партнери проекту.  Адже за організацію зустрічей енерго-хакерів та ентузіастів відкритих технологій взявся Павел Срочинський (Pawel Sroczynski) із  Cohabitat Foundation“Протягом останніх кількох років  Cohabitat накопичив доволі багато досвіду в забезпеченні енергією окремих домогосподарств. В нас багато захоплюючих планів щодо того як зробити відновлювану енергію доступною для всіх, тому ми вирішили втілити їх в життя разом із більшою спільнотою, котра сфокусована на відкритих енергетичних технологіях – EnergyTorrent” – говорить Павел.

Звертайтесь до Pawel Sroczynski (p.sroczynski [at] cohabitat [dot] net) за подальшими оголошеннями та інформацією стосовно EnergyTorrent Polska.

Leave A Comment