У рамках Future Media Lab 1+1 медіа організовує найбільший хакатон в Україні

16-18 жовтня у рамках проекту Future Media Lab відбудеться наймасштабніший хакатон в Україні – Media Hack Weekend. Близько 400 талановитих спеціалістів, менторів і підприємців зберуться, щоб вирішити, як будуть виглядати медіа майбутнього. Найкращі ідеї будуть втілені на базі ресурсів 1+1 медіа та компаній-партнерів.

Головним фокусом хакатону є пошук інноваційних рішень для розвитку ринку медіа та дотичних сфер та їх втілення у життя. Закордоном такий формат зарекомендував себе як ефективний інструмент розробки інноваційних ідей у короткі терміни.

На події зберуться талановиті винахідники, фахівці з розробки та дизайну, професіонали медіаринку, успішні підприємці та потенційні інвестори. Взяти участь у хакатоні може кожен, хто має бажання долучитися до створення майбутнього сфери, спрямувати свій бізнес у правильне русло, презентувати стартап: програмісти, дизайнери, спеціалісти з комунікацій, менеджери, підприємці тощо.

Під час хакатону учасники, які можуть бути навіть не знайомі між собою, об’єднаються в команди по 5-8 людей і протягом 2 діб працюватимуть над розробкою своїх проектів, стартапів або бізнесів під супроводом менторів – найкращих професіоналів у сферах медіа та технологій. Вони не бачать кордонів між цими областями, знають, які продукти можна створити на їхньому стику й готові поділитися ідеями, як їх реалізувати.

У результаті учасники отримують унікальний досвід, незалежну оцінку своїх напрацювань, у команді професіоналів розроблять шляхи реалізації своїх ідей, а також механізми їх перетворення на успішний бізнес. Найкращі ідеї отримають ресурси для реалізації від 1+1 медіа та компаній-партнерів.

«На Media Hack Weekend можна прийти з ідеєю, а піти з першим корпоративним клієнтом. Ми робимо хакатон про технологічні медіа продукти та продукти, що мають потенціал до синергії з медійним бізнесом і брендами. Системи аналітики для онлайн ЗМІ, e-commerce проекти в різних нішах, сервіси, Smart TV додатки, VR-контент та інші проекти – ми відкриті до інновацій і готові стимулювати їх створення», – зазначив  Павло Педенко, керівник проекту Future Media Lab та управління веб-розробок в 1+1 медіа.

Нагадаємо, хакатон Media Hack Weekend відбудеться в рамках проекту Future Media Lab, завдяки якому об’єднуються експерти медійного та технологічного бізнесів та автори інноваційних ідей, щоб створювати нові медійні продукти. Найкращим ідеям і командам 1+1 медіа та компанії-партнери надаватимуть ресурси та менторство для реалізації їхніх проектів.

Дізнавайтеся більше на сайті проекту та слідкуйте за новинами на FB

Зареєструватись на Media Hack Weekend можна тут

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка:

Галина ГРУБЛЯК                                                                                                        Тетяна  ВАКУЛА
Керівник відділу корпоративних комунікацій                                                  PR менеджер
+38 067 332 52 91                                                                                                        +38 067 447 35 48
+38 044 490 0101 (37-81)                                                                                          +38 044 490 0101 (32-33)
g.grubliak@1plus1.tv                                                                                                     t.ivanochko@1plus1.tv

Leave A Comment