TeslaCamp на березі неба: 26–27 вересня зустрічайте творців, промоутерів та інвесторів нової енергетики

Це не тільки про Ілона Маска. Поки він гріється в променях слави і капіталізації, сотні тисяч інженерів, вчених, винахідників, підприємців, інвесторів та інших створюють майбутнє енергетики, працюючи у великих лабораторіях і мікроскопічних стартапах, створюючи велетенські турбіни і мініатюрні чіпи, які роблять ці турбіни розумними, та безліч інших рішень енергетики майбутнього. Завдання TeslaCamp – познайомити між собою та показати світу українських творців нової енергетики і допомогти старту нових проектів.

З 2013 року Greencubator проводив TeslaCamp на березі Десни, з живленням від енергії сонція, наметами, інтернетом в полі та їжею з вогнища. Зараз хтось закричить “Зрада”, а хтось – “Перемога”: TeslaCamp 2015 замість берега Десни ми вирішили провести на березі неба – на одному з київських дахів посеред зеленого моря, в осередку творців і мейкерів з видом на аеропорт і панораму столиці. Залишаються сонячні батареї, електромобілі, дрони, і в city-форматі приходить дещо нове – ми продемонструємо потенціал енергетичних інновацій для міст.

 

Що чекає на вас в програмі TeslaCamp 2015?

  • Електротранспорт (не тільки електромобілі)
  • Енергетичні стартапи – ми покажемо результати українських енергетичних стартапів, зокрема тих, які народилися на подіях Greencubator-а
  • Інвестиції для зеленої економіки
  • Технології – що крутого вже незабаром змінюватиме світ
  • Розумна енергетика та інновації в громадах: соціальні, законодавчі, управлінські
  • Зелена економіка

Також на вас чекає зустріч з командами хакатону енергетичної свободи Hack4energy – найбільшого паралельного хакатону Центральної і Східної Європи (11 міст), Demo Day енергетичних стартапів, історії людей надзвичайних досягнень Human Energy Project.

Ми в Greencubator-і бачимо TeslaCamp важливою частиною формування середовища для розвитку енергетичного, дружнього до клімату підприємництва в Україні. Щоб здолати енергетичні монополії, потрібна хвиля активних, заряджених, ефективних підприємців. TeslaCamp – це наш внесок в наповнення цього моря.

Для цього ми плануємо розширювати географію проектів Greencubator-а з розвитку енергетичного підприємництва, зокрема проведення декількох незалежно організованих EnergyCamp / TeslaCamp на Сході, Півдні та Заході України. Ми сподіваємося, що енергія наших партнерів-організаторів Hack4energy та інших ініціатив допоможе розширити масштаб цієї роботи.

Налаштовуйтеся на наші соцмедіа – ми починаємо оголошувати учасників та деталі програми. І так, квитки вже можна придбати.

Акредитація для медіа.

Проект відбувається за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Партнери проекту: Electrocars, Yunasko, Panasonic, Unisolar, IMC, Tesla Club Ukraine, BigIdea

Хочете представити стартап, запропонувати доповідача? Пишіть Романові Зінченку roman@greencubator.info

Хочете підтримати TeslaCamp? Ольга Трутень буде рада обговорити співпрацю olha@greencubator.info

Хочете долучитися до спільноти  регіональних партнерів? Ксенія Чоні буде рада вас почути kseniya@greencubator.info

 

Декілька спогадів про попередні події

Відео з TeslaCamp 2013

Переможці TeslaCamp 2013, стартап EcoIs.me, отримав інвестиції від Deutsche Telekom – детальніше тут.

З відгуком BBC про TeslaCamp 2014 можна познайомитися тут .

 

Що таке Greencubator

Хоча часто нас питають “Коли буде наступний Greencubator?”, маючи на увазі TeslaCamp, EnergyCamp та інші наші події, насправді Greencubator – це не подія, а громадська організація, платформа для поєднання енергетичних талантів, яка ці події задумує і організовує. Наша мета – розвиток енергетичного підприємцтва і екосистеми для зеленої економіки та енергостартапів. Наш таємний слоган – “Energy geeks are sexy”. Наше внутрішнє завдання – перехід з рейок неприбуткової організації на рейки соціального підприємництва. Наше глобальне завдання – 100 енергетичних стартапів в Україні за 3 роки. Щоб більше про нас дізнатися, треба з нами познайомитися. Почати можна тут www.greencubator.info.

А продовжити найкраще на наших заходах.

До зустрічі на TeslaCamp!

Місце проведення : 56/21A, Червонозоряний проспект, Київ, 11 поверх

Купити квиток

Leave A Comment