Software Engineering Conference

Software Engineering Conference – конференція, що відбувається вже вдруге та збирає розробників та ІТ-ґіків з усієї України. Організатори та модератори – спільноти (SEClub, KyivJS), організатори DOU Hackathon (Hackraft), великі компанії та організації (ITEC, Ciklum, Upwork).
Організаторський звіт 2014 року

У 2015 році

Ми — перша в Україні ІТ-конференція, що пропонує:

– різні типи квитків в залежності від складності доповідей – Basic, Advanced, Startup (квиток для презентації власного проекту. Сюди включена підготовка стенду, сцена для пітча та контакти інвесторів);

– формат Unconference в рамках усіх 3 днів конференції;

– формат IT Stand-up. Історії з гумором від самих розробників (що вміють жартувати);

Крім того:

  • виставка ґаджетів. Від Oculus та різноманітних 3D-принтерів до роботів
  • чудовий фудкорт від Фестивалю вуличної їжі.

Стосовно днів та тем

18 вересня — Skills Day: Project Management, Presentation Skills, Public Speaking, Time Management та багато іншого. Ключові спікери: Ігор Шойфот, Олександр Богданюк

19 вересня — Core Day: Highload, Big Data, Hardware, Product Design & Quality Control. Ключові спікери: Яков Файн, Артем Биковець, Рустем Арзимбетов (Google Mountain View).

20 вересня — Web Day: Web, Cloud, Mobile Development, UI/UX. Ключові спікери: Андрій Лісточкін (ex.Opera), Юрій Ткаченко (ex. Yandex), Валентин Шибанов (Google Developer Expert).

Startup Alley

В рамках SE2015 Startup Alley ми розпочинаємо програму набору стартапів. Для команд з університетів – участь безкоштовна.

Ми запросили бізнес-ангелів та консультантів з Ізраїлю, США, Азії та Великобританії (Олександр Богданюк, Ігор Шойфот, Рефаель Юха, фонд Fincap та інші). Startup Alley – це формат для демонстрації проектів у вигляді стендів та сцени для пітчу (презентації проекту). Ця можливість доступна у квитку Startup.

П.С: Коворкинг “Платформа” роздає студентам 500 квитків Basic на конференцію  ‪#‎SE2015‬!

Отримати квиток можна так: https://goo.gl/forms/gzXPBOklxf  щойно заявка пройде відбір, вам надішлють квиток на пошту.

Leave A Comment