Перша IT-конференція в Одесі міжнародного масштабу – Black Sea SummIT 2015

Одеса – одне з найбільших міст і центр міжнародної діяльності України. У 2015 році за версією міжнародного видання Forbes вона очолила рейтинг найсприятливіших міст для ведення бізнесу в нашій країні. Разом з Дніпропетровськом, Львовом, Харковом і Києвом, Одеса утворює «велику п’ятірку» з найбільш розвиненою IT-інфраструктурою.

На сьогоднішній день близько 6000 осіб працюють в більш ніж 150 IT-компаніях, що мають представництва або головні офіси в Одесі. Щомісяця проходить більше 30 навчальних заходів, тренінгів, зустрічей і IT-івентів різного рівня.

Основна мета міжнародної IT-конференції Black Sea SummIT2015 – об’єднати IT-індустрію, показати інвестиційну привабливість і можливості південного регіону України, підтримати плідну співпрацю з міжнародними бізнесами, фондами, акселераторами, бізнес-інкубаторами та місцевими формаціями, покласти початок єдиної стратегії розвитку IT в Одеському регіоні.

Конференція збере понад 600 учасників з України, Польщі, Прибалтики, Швеції, Німеччини, Великобританії та Сполучених Штатів. На Black Sea SummIT запрошені лідери думок і активні діячі IT-індустрії України.

Міжнародні доповідачі-практики з Amazon (US), Cisco (Ukraine), Microsoft, CERN (Switzerland), Trust Sourcing (US), CallFree (US), Ob’vious (France), Yallo (Israel) поділяться своїм досвідом у розвитку та побудові інноваційного бізнесу на Main Stage.

Стартапи отримають шанс виступити, роздобути контакти і поспілкуватися з найвідомішими європейськими бізнес-інкубаторами Be Next It (Israel), StartUp WiseGuys (Estonia), StartUp Hub (Poland), Ob’vious (France), Buildit (Estonia) на Startup Stage.

Запрошення спікера з Buildit (Estonia), Data Art, Looksery, TouchMe, Unitell, OPower та інші розкажуть про про нестандартні технічних рішеннях і Software Craftsmanship на Tech Stage.

На Black Sea SummIT відкриті можливості для бізнес-знайомств усіх рівнів – від індивідуальних розробників, стартап-команд з готовим продуктом до представників муніципалітету та міжнародних інвестиційних фондів.

У рамках конференції також пройдуть Networking Pre-Party, Startup Competition і Angel Investor Day.

Використовуйте унікальний промокод greencubator на знижку -20%!

Реєстрація та більше цікавої інформації:
Web-site
Facebook | Twitter | VKontakte
#blackseasummit #ITOdessa

Спонсори: Одеська міська рада | UNIT-IS | Beetroot | Looksery | VertaMedia
Партнери: GeeksLab, Комп’ютерна школа Hillel, Netocrat, Global Shapers (WEF)

Деталі проведення:
Концерт-хол «Сади Перемоги»
19 вересня, Одеса
10:00 – 18:00

Leave A Comment