AGRO IT BOOSTER HACKATHON

18­20 вересня 2015 в Тернополі відбудеться триденний хаккатон,  спрямований на пошук ефективних технологічних рішень в аграрному  бізнесі.

Попередня реєстрація обов`язвова, здійснюється на сайті.

«Agro IT­Booster hackathon» ­ це унікальна подія для IT­фахівців і  розробників інноваційних рішень для аграрного сектора. У команді чи  поодинці учасники марафону будуть створювати нові IT­продукти і  вирішувати нагальні проблеми в різних напрямках сільського господарства ­  рослинництво, тваринництво, переробка сировини і відходів і т.д.

Учасники «Agro IT­Booster hackathon» зможуть представити як свої  готові проекти, так і покласти початок розвитку нових продуктів. Зі свого  боку експерти і фахівці з агробізнесу озвучать сучасні проблеми агросектору  та сформулюють завдання для IT­фахівців, враховуючи всі нюанси та  специфіку галузі.  Кожен учасник хаккатона знайде для себе щось корисне і важливе.

Розробники зможуть спробувати свої сили в маловідомій, але вкрай  актуальній для України ніші ­ IT­рішення для аграрного бізнесу. Мобільні  додатки, Big Data, поведінкові дослідження, навіть Гейміфікація ­ все, на що  вистачить вашої фантазії і технічних навичок.  Учасникам буде запропоновано створити IT рішення в таких категоріях:

  • «Apps» ­ програми та мобільні рішення для ефективного збору
  • «BigData» ­ централізований збір та обробка інформації з різних  інформації, внутрішнього співробітництва та поведінкових змін  рядових працівників, IT ­інструменти для ефективного  оперативного управління;  напрямків, мінімізація часу доступу до інформації,  масштабованість рішення;  будь-­якою з проблем озвучених, експертами.
  • «Concept» ­ рішення концептуальних питань пов’язаних з  Як малий і середній агробізнес, так і найбільші агрохолдинги, отримають  реальні інструменти для вирішення щоденних проблем, пов’язаних із  зберіганням і передачею даних, логістикою, аналізом і обробкою інформації.  Бізнес зможе стати двигуном інноваційних змін в аграрній галузі,  використовуючи ефективні та недорогі точкові рішення замість громіздких  комплексних програмних продуктів.

«Agro IT­Booster hackathon» ­ це шанс не тільки створити стоїть продукт,  але і відразу ж знайти для нього потенційного клієнта або інвестора в особі  представників з агросектору, які візьмуть участь в Хакатона.

Команда переможець отримає 20 000 гривень на реалізацію своєї ідеї і  розвиток продукту!

Очікуємо понад 200 IT­фахівців з усієї України, готових  поділитися своїм досвідом і вчитися в інших.  Організатори:  ­

  • Стартап інкубатор «Континіум» (Тернопіль)  ­
  • Компанія eMagicOne (Тернопіль)  ­
  • Компанія Digital Future (Київ)  ­
  • InVenture Investment Group (Київ)
  • ­ Digital Studio FeelGoodLabs (Дніпропетровськ)  ­
  • Uagro (Дніпропетровськ).

Маєте запитання? Телефонуйте +38 097 11 44 272 (Оксана)

Більше інформації на сайті.

Leave A Comment