Зелене підприємництво від Greencubator-а на #iForum2015

На цьогорічному #iForum2015 Greencubator працював одночасно на двох локаціях – ми залучати ІТ-спільноту до діалогу по творенню в Україні розумних міст на #iCity, а також спілкувалися з відвідувачами на стенді greencubator-a в #SmartCityArea
Нам хотілося, щоб присутність в демо-зоні відображала нашу місію та цінності, поєднувала енергетичні таланти та просувала зелену економіку – тому ми запросили приєднатися до нас стартапи та компанії, які працюють над творенням змін в енергетиці.
Для всіх, хто не мав можливості завітати на наш стенд, або хоче освіжити у пам’яті нові знайомства – ми підготували дайджест стартапів та компаній, які ділилися своїми ідеями та досвідом на нашому стенді.
Стартапи, які народилися на хакатонах Greencubator-a і були представлені на iForum:
  • Ecois.me  – це B2B2C сервіс, який, з однієї сторони, надає можливість легко та ефективно економити електроенергію в квартирі, а з іншої – дозволяє знизити піки використання електроенергії. Переможці TeslaCamp 2013. Читайте статтю KyivPost про те, як команда Ecois.me нещодавно отримала інвестиції від Deutsche Telekom.
  • uMuni‬  – система по аналізу та оптимізації витрат на енергетичні ресурси для комунальних підприємств. Проект вже пілотується у м. Львів і планує вихід на рівень області, а далі і всієї України! Фіналісти #SmartEnergyHackathon & #Hack4energy  
  • WattCMS‬  – сервіс, що допомагає домогосподарствам економити енергоносії шляхом аналізу та оптимізації споживання. Переможці #Hack4energy 
  • Save Energy – Save Ukraine (SESU) – мобільний додаток, який заохочує споживачів економити енергію через зміну своєї поведінки. Переможці #Hack4energy. Презентація додатку.  
Економічна правда теж завітала на наш стенд і видала от такий матеріал.
 
Також на нашому стенді були представлені енергетичні інновації від наших партнерів: 
  • Електровелосипед від компанії швидкої доставки Delfast. До речі, про них нещодавно написав AIN.
  • Сонячні панелі від компанії Panasonic.
Ми дякуємо Panasonic та Poparada за допомогу в створенні комфортної та пізнавальної лаундж-зони для наших гостей, в якій можна було підзарядитися енергетикою хороших людей і переглянути ролики з наших минулих подій на виступи TED. Хто ще не бачив наш матеріал про найцікавіші виступи TED, присвячені розумній енергетиці та сталому розвитку – запрошуємо до перегляду.
А ми працюємо далі – і вже плануємо наступний Хакатон енергетичної свободи Hack4energy, після якого хочемо мати ще більше зелених стартапів, ініціатив та бізнесів! Якщо у вас є бажання долучитися до творення змін в енергетиці – пишіть Ксенії Чоні на kseniya@greencubator.info, будемо будувати зелену економіку разом!
Leave A Comment