treff seminar renac - Renewables Academy AG

Семінари з енергоефективності в Німеччині – листопад-грудень 2013

Наш гарний товариш Вячеслав Гусєв з PAUCI (учасники Sustainability Summit точно пам’ятають його виступ в Щолкіно)  нещодавно дуже позитивно відгукувався про пройдену навчальну програми з енергоефективності від RENAC – Академії відновлюваної енергетики. Зараз ви маєте можливість долучитися до наступних навчальних програм – програма «TrEff – тренінг з енергоефективності» запрошує до участі в семінарах в листопаді та грудні 2013 року в Берліні, Німеччина. 

Цілі семінарів у Берліні: розширити досвід учасників про підходящі правові та економічні рамки, спрямовані на підвищення енергоефективності задля сталого зростання у відповідних секторах ринку. Семінари дають огляд технологій та менеджерської методології у відповідних секторах, а також демонструють підходи для розробки програм енергоефективності, шляхи їх фінансування та створення бізнес-моделей.

Проект TrEff включає 4 семінари, що проводяться з вересня по грудень 2013 р., участь у яких можна брати незалежно один від одного:

  1. Енергоефективність у промисловості
  2. Енергоефективність в громадських будівлях
  3. Енергоефективність у секторі комерції, торгівлі та сфері послуг
  4. Ефективне енергопостачання (генерація та розподіл енергії)

Потенційні учасники з України можуть взяти участь у таких семінарах:

  • Енергоефективність у секторі комерції, торгівлі та сфері послуг – 11-15 листопада 2013 року
  • Ефективне енергопостачання (генерація та розподіл енергії) – 2-6 грудня 2013 року

Програма семінару включає як лекційну частину, так і відвідування об’єктів, що демонструють досвід підвищення енергоефективності.

Будь ласка, зверніть увагу на таке:

  • Кількиість учасників семінарів обмежене.
  • Якщо Ви отримаєте підтвердження на участь у семінарі, то Вам буде потрібна віза для в’їзд на територію Німеччини.
  • TrEff надає стипендії для часткового покриття витрат. Кожна стипендія включає в себе: участь в аудиторних семінарах та надання навчальних матеріалів; для семінарів у Берліні – підтримка при отриманні візи (запрошення) й організація поселення, а також медичне страхування;
  • витрати на поїздку та поселення не включені в стипендію і оплачуються самими учасниками.

Мова проведення семінарів – російська або англійська й німецька з синхронним перекладом на російську.

З подробицями проведення семінару Ви можете ознайомитися в доданих документах. Якщо для Вас актуальні теми «Енергоефективність в секторі комерції, торгівлі та сфері послуг» та «Ефективне енергопостачання (генерація та розподіл енергії)» і якщо у Вас є можливість приїхати в Берлін в призначений час, то ви можете ще заповнити заявку на участь у семінарі . Особливо важливими є пункти, що стосуються Вашої мотивації та сподівань. Анкету для реєстрації у семінарах Ви можете знайти на сайті http://www.renac.de в розділі “Application”.

Додатки:

Energy Efficiency for Commerce_new_ru

TrEff_Scedule_ru

TrEff_ProjectOutline_ru

Контакти

Lesya Koshmanyuk
Renewables Academy (RENAC) AG
Tel: +49(0)30-526 895 8 – 91
Fax: +49(0)30-526 895 8 – 99
E-mail: koshmanyuk@renac.de
www.renac.de

Leave A Comment