Бізнес-стажування в США «Енергоефективність у будівництві» від SABIT

Наші партнери з програми «Спеціальна Американська Бізнеc-Інтернатура» (SABIT) запрошують подавати заявки на участь у стажуванні «Енергоефективність у будівництві», що пройде в США з 25 січня по 15 лютого 2014 року.

Цільова аудиторія стужування  –  будівельні компанії, компанії, які займаються енергоаудитом,  проектні організації, компанії, що займаються переобладнанням/модернізацією існуючих систем водопостачання, опалення, вентиляції та кондиціонування.

Стажування фінансує Міністерство торгівлі США (переліт з Києва до США і назад , проживання, навчальна програма, послуги перекладачів у робочі години, медичне страхування, витрати на непередбачені витрати на весь період стажування).

Цілі програми:

  • ознайомлення фахівців з діяльністю американських компаній у галузі енергоефективності в будівництві , нормативно-правовим регулюванням даної галузі в СШA;
  • встановлення ділових відносин;
  • знайомство з енергозберігаючими технологіями, обладнанням і послугами, контролем якості, фінансовим управлінням та з принципами ведення бізнесу в умовах ринкової економіки.

Групове тритижневе стажування складається з одного тижня теоретичних занять  та двох тижнів практичного навчання й візитів в американські компанії, асоціації та урядові організації.

SABIT Стажування Енергоефективність у будівництві

Учасники стажувань SABIT. Фото: www.sabitprogram.org

Кандидати , що подають заявки на участь у стажуванні «Енергоефективність у будівництві», мають займати посаду зі значним рівнем відповідальності і мати щонайменше  3-5 досвіду керівної роботи. Перевага надаватиметься кандидатам з технічною підготовкою і технічним досвідом роботи в різних галузях будівництва, які на даний момент займають керівну посаду в своїй компанії або урядовій організації. Учасникам програми з таким досвідом роботи стажування буде найбільш корисним, оскільки вони зможуть вільно обговорювати взаємозв’язки й різні аспекти розвитку.

Для участі необхідно подати такі документи:

  • анкета з фотографією (заповнена російською та англійською мовами)
  • рекомендаційний лист
  • резюме (Curriculum Vitae) – російською та англійською мовами
  • копія першої сторінки закордонного паспорту
  • копія диплома про вищу освіту

Документи слід надіслати  електронною поштою на адресу Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov, бажано одним файлом у форматі .pdf до 9 листопада 2013р. включно.

Опис умов участі та анкета

З усіх питань звертайтеся до координатора програми – Наталії Шкнеєвої.

Посольство США в Україні
Тел: +38 044 521 5222
Моб:+38 095 274 0215
Факс: +38 044 521 5430

www.sabitprogram.org

http://www.facebook.com/SABITProgram

Leave A Comment