Захарі Шаган Zachary Shahan Cleantechnica

Зустріч із Захарі Шаганом, CleanTechnica, у Києві 12 вересня

Цікавитеся електромобілями, чистою енергетикою, перспективним “зеленим” технологіями? Для вас – особливий гість, головний редактор порталу CleanTechnica Захарі Шаган!

12 вересня 2013 року о 12:00 в Креативному просторі “Часопис” (вул. Л.Толстого, 3) розпочнеться зустріч з Захарі Шаганом (Zachary Shahan),  головном редактором порталу Cleantechnica.com, одного з найпопулярніших світових веб-ресурсів про нові енергетичні та зелені технології, та Planetsave, провідного ресурсу про довкілля і науку.

Захарі – молодий блоггер та медіа-активіст, що створив вагому міжнарожну мережу Інтернет-медіа і втрапив до списку “важковаговиків” зеленої індустрії поруч з Бараком Обамою і Елоном Маском. Він висвітлює тематику сталого розвитку та нової енергетики з 2008 року, протягом останніх чотирьох років приділяє особливу увагу питанням сонячної й вітрової енергетики та розвитку електротранспорту.

Захарі Шаган приїздить до України на запрошення громадської організації Greencubator. 12 вересня Захарі також виступить перед студентами КПІ.  13-15 вересня він ділитиметься досвідом та буде ментором для учасників самміту сталого розвитку Sustainability Summit в кримському місті Щолкіно, а також знайомитиметься з об’єктами відновлюваної енергетики Криму.

Захарі розповість про те, як відновлювана енергетика та сталі економічні стратегії змінили життя багатьох громад, міст та країн по всьому світу, а також про роль нових медіа в просуванні нової енергетики.

Візит пройде за підтримки компанії Activ Solar.

Додаткова інформація про Sustainability Summit на сайті Greencbuator

Аби зустріч була максимально інформативною і відповідала очікуванням усіх сторін, просимо Вас заповнити невеличку реєстраційну форму:

Leave A Comment