Сезон EnergyCamp-ів 2013 завершився, спільнотворчість продовжується!

Усіх друзів Greencubator-а, шанувальників EnergyCamp, TeslaCamp, Sustainability Summit запрошуємо на зустріч у рідкісному форматі – під дахом!

Коли і де: 3 жовня 2013 року, Київ, КПІ

Наче недавно був перший сонячний хакатон TeslaCamp, Sustainability Summit на березі Азовського моря, а ви вже скучили і вам бракує цього товариства, атмостфери і драйву? Нам також!

І тому команда Greencubator-а запрошує всіх, завдяки кому став можливим рух EnergyCamp-ів, хто творив TeslaCamp та Sustainability Summit: волонтерів, енергохакерів, учасників, партнерів, журналістів – зустрітися, побачити знайомі обличчя, поділитися враженнями, настроєм та планами!

Тому пропонуємо знову зібратися чудовим товариством і поділитися енергією, що заряджала нас цього року! А також обмінятися ідеями та планами на найближче майбутнє і запросити всіх бажаючих стати їх частиною.

3 жовтня ви зможете:

Побачити

  • прем’єру відео-блокбастеру “TeslaCamp”: нарешті світ дізнається, що ж відбувалося під Києвом на Десні 23-25 серпня

  • несподівані ракурси знайомих облич від наших фотографів

Почути

  • “закадрові” історії тих, хто сторювали ці події – від техніки до відра морозива :)

  • життєві плани проектів, розроблених на TeslaCamp’i

  • розповіді кількох поколінь волонтерів, яких об’єднала платформа EnergyCamp

  • пряме включення кількох закордонних гостей

Згадати

  • найкращі ідеї та атмосферу технотворчості

  • недоспані ночі та на диво енергійні ранки

  • відкриття і враження

  • анекдоти, форс-мажорні ситуації та силу командного духу

Життя після кемпів?

Згадувати – добре, але ми на цьому не зупиняємося. Саме для кола друзів 3 жовтня Greencubator підніме завісу над планами на решту 2013-2014 роки (і навіть 2015): найближчі плани, ідеї, перспективи, напрямки діяльності та нові горизонти. Обговоримо, чим живе команда між кемпами, як можна долучитися до роботи нашої спільноти на постійній основі. А варіантів дуже і дуже багато!

Формат

Як уже говорили – вперше за довгий період подія під дахом. Їжу на вогні цього разу не готуватимемо – дим від паркету не такий ароматний :) Але буде смачно. Якщо ви захочете принети до спільного столу фрукти, тортик чи ще щось смачне – ми тільки за!

Спілкуватимемося під хіти TeslaCamp-y та Sustainability Summit-y, які піднімали нас вранці та згуртовували ввечері. З мегаватами посмішок і кілограми щастя. Як же ще!

Дрес-код

Ми будемо особливо раді бачити вас у футболках EnergyCamp, TeslaCamp чи Sustainability Summit – будь-якого кольору і року випуску.

Де і коли

Четвер, 3 жовтня 2013 року, 17:00. Цього разу нас  прийматимуть дружні стіни КПІ. Точне місце зустрічі – повідомимо тим, хто заповнить невеличку реєстраційну форму.

Ми скучили за вами і будемо дуже раді зустрічі!

Щиро,

Greencubator!

Update

Місце проведення: вул. Борщагівська, 144а, місто Київ 03056

Центр консолідації студентів
Від метро “Політехнічний інститут” йде 422 маршрутка,зупинитись на зупинці “Пошта”. Біля неї вивіска профком КПІ – заходити туди і підніматись на 2-й поверх
Пішки ~20-25 хв від метро “Політехнічний інститут”

View Larger Map

 

Leave A Comment