Мікроінвертор розміром з кредитну картку (хакатон)

Проект доопрацювання вбудованого програмного забезпечення мікроінверторів

Євген Сбойчаков розробляє надзвичайно ефективні і компактні мікроінвертори – пристрої для перетоворення прямого струму від сонячних батарей у змінний (з напругою 220 В і частотою 50 Гц) з ефективністю 98%.

У чому ж переваги цього інвертора? Справа в тому, що він перетворює постійний струм у змінний прямо на модулі, а не на центральному інверторі, а це радикально скорочує втрати при передачі. До того ж, розподілені пристрої виключають простої електростанції (і втрати грошей) як це трапляєтсьтя при збої великих централізованих інверторних станцій. Також мікроінвертори підвищують безпеку системи.

Запропонований пристрій здивує поціновувачів простоти й функціональності технічних винаходів: він має бути розміром з кредитну картку і може бути заламінований у корпус сонячного модуля, перетворюючи його таким чином в завершену електростанцію.

На сьогодні вже розроблено мікроінвертор, пристрій моніторингу виробництва електроенергії та передачі даних, перша версія ПЗ для зберігання та демонстрації даних з веб-інтерфейсом.

Проект шукає веб-програміста для розробки графічного веб-інтерфейсу та програміста для мобільних платформ (Phonegap): графічний інтерфейс Android/iOS/WP.

Дізнатися більше про проект можна буде з перших рук від його розробника під час TeslaCamp.

Comments
1 коментар to “Мікроінвертор розміром з кредитну картку (хакатон)”
Trackbacks
Check out what others are saying...
  1. […] великих промислових сонячних електростанцій (дізнатися більше про технологію). Це проект, який заслуговує підтримки – і тому ми […]Leave A Comment