EnergyCamp 2013 запрошує на День енергетичної незалежності!

Що чекає на вас на EnergyCamp-і цього літа? Нова платформа, конкурс соціальних інновацій в енергетиці, хакатон для енергохакерів, святкування на честь Дня Незалежності України і тих, хто рухає вперед енергетику людства. 23-25 серпня цього року.

Прапор EnergyCamp в Криму

Починаючи з 2009 року, EnergyCamp слугує головній меті – продемонструвати, що відновлювана енергетика можлива, важлива і перспективна. Конференції під відкритим небом, які живляться від “зелених” джерел енергії, стали місцем зустрічі винахідників, підприємців, екологів, лідерів громад, журналістів, представників місцевих влад, інвесторів та інших енерго-ентузіастів. Ще одна родзинка EnergyCamp – відкритий формат “без краваток”, де студент, підприємець та винахідник спілкуються без бар’єрів і звичних умовностей, на березі річки чи моря біля сонячних батарей. Провівши 11 подій, через які пройшли сотні гостей і волонтерів, команда Greencubator лише раз зафіксувала учасника в краватці (і в нього була на це серйозна причина) :)

Час рухатися далі. Демонстрації технологій і зустрічей ентузіастів вже мало. EnergyCamp має активно служити тим, хто розширює енергетичні горизонти і створює революційні прориви: в технологіях, соціальних та економічних моделях, урбаністиці, житті сільських громад, захисті довкілля, урядуванні, освіті, бізнесі, у всіх сферах, які дають можливість сталого розвитку. І саме тому EnergyCamp перетворюється в платформу для розвитку енергетичних проектів та зародження нових ініціатив.

В кінці літа, 23-25 серпня, ми проведемо EnergyCamp на звичному місці (на Десні біля с. Осещина) з новими складовими програми. На вас чекають:

  • конкурс соціальних інновацій – представлення проектів, які створюють для громад, міст чи регіонів нові економічні можливості, вирішують енергетичні та екологічні проблеми та борються зі зміною клімату – без захмарних інвестицій, завдяки поведінковим та соціальним змінам.
  • хакатон енергетичних рішень – змагання команд енергохакерів на швидку розробку / інтеграцію енергетичних та IT технологій. Думаємо, там народяться нові зелені стартапи.
  • відеомости з найцікавішими зеленими підприємцями та енергетичними інноваторами з США, Німеччині, Фінляндії,, Данії.
  • День енергетичної незалежності – святкування на честь Дня Незалежності України і тих, хто рухає вперед енергетику людства.

Звичайно, деякі речі залишаться незмінними: EnergyCamp передбачає відкритий та цікавий формат спілкування (без краваток), вільний від алкоголю, наркотиків та політичної агітації.

Реєстрація буде відкрита 10 липня. Чекайте ще новин!

Гарна новина для тих, кому не вистачить одного EnergyCamp-у – 10 вересня платформа EnergyCamp живитиме Sustainability Summit, самміт сталого розвитку в Криму, в місті Щолкіне. Також, якщо ж ви хочете провести EnergyCamp в рідних місцях – дууже уважно слідкуйте за наступними розсилками!

EnergyCamp 2013 стає реальністю завдяки підтримці Посольства США в Україні, Activ Solar, 3Z Design, “Системи орієнтування Скляревського”, Hackerspace, Платформа, студії “Винахідник” та багатьох партнерів, які ще в процесі долучення!

І ще: ми хочемо щиро подякувати всім волонтерам і партнерам, які допомагали творити попередні EnergyCamp-и. Без вас все це було б неможливим. Сподіваємося на скору зустріч і бажаємо вам успіху!

Ви вже хочете запропонувати

  • партнерство,
  • ідею для хакатону,
  • тему для виступу?

Пишіть info@greencubator.info або телефонуйте Романові Зінченку +380 67 4492876

Leave A Comment