Зелені стартапи на CeBIT: від України на CODE_n їде проект Luxoft Україна

26 лютого в прес-центрі інформаційної агенції Інтерфакс-Україна Greencubator і Luxoft Україна проведуть спільну прес-конференцію “Українські рішення для розумної енергетики – на виставці CeBIT”. Початок прес-конференції – о 15:00.

CODE_n

Команда Luxoft Energy увійшла до кола 50 фіналістів CODE_n – світового конкурсу серед стартапів та інноваційних компаній. В 2013 році ініціатива CODE_n збирає в 16-му павільйоні CeBIT команди, які розробляють рішення та технології для сектора зеленої та “розумної” енергетики. Україна вперше буде представлена серед учасників CODE_n.

В прес-конференції візьмуть участь:

  • Роман Зінченко, координатор Української мережі енергетичних інновацій GREENCUBATOR (партнер GODE_n в Україні)
  • Дмитро Кушнір, віце-президент Luxoft в країнах Східної Европи і директор Luxoft Україна
  • Дмитро Вільчинський – керівник проекту Luxoft Energy і лідер проекту DMFusion Smart Grid Software Platform, фіналіста CODE_n
  • Сергій Бакулін – програм-менеджер Енергетичної Практики, Technology Strategy Center

На думку Романа Зінченка, координатора Української мережі енергетичних інновацій Greencubator, “Вихід команди Luxoft Energy до фіналу CODE_n в категорії Smart Grid дає 2 чітких сигнали: по-перше, енергетиці зараз дуже потрібний той темп і досвід інновацій, які протягом декількох останніх десятиліть демонструє IT-галузь. Якби IT-технології рухалися в темпах енергетики, ми б досі користувалися ламповими комп’ютерами. По-друге, розумна енергетика – це велика і поки що практично неосвоєна сфера застосування для українських інженерних талантів. Тому ми дуже сподіваємося на зростання кількості українських технологічних команд, які займаються розробками для сектору розумної енергетики – це великий інноваційний ринок, на який чекає динамічне зростання в найближчі роки”.

Команда Luxoft Energy пройшла відбір на конкурс CODE_n, представивши свою платформу DMfusion, яка забезпечує двосторонній обмін даними між постачальниками та споживачам енергії в інтелектуальних мережах Smart Grid. Це рішення дозволяє ефективно керувати енергоспоживанням, згладжувати піки споживання, скорочувати втрати, підключати механізми енергетичної біржі та використовувати інші можливості інтелектуальних енергомереж, які активно розвиваються в багатьох регіонах США, ЄС та в ряді країн Азії.
Огляд рішення ви можете побачити в короткому відео-ролику (англійською)

Зелена тематика CODE_n13 охоплює такі напрямки, як чисті технології, Smart Grids (розумні енергомережі), електротранспорт, системи накопичення енергії, Green IT, автоматизація енергосистем, управління енергоспоживанням, інтелектуальні системи обліку, “Розумні” та сталі будівлі, рішення для міст, “Інтернет речей” (Internet of things), енергоменджмент, урбаністичні системи, управління вуглецевим слідом, транспортні системи та інші. Від міських електровертольотів та супербатарей до соціальних мереж для пошуку подорожніх – це і багато іншого можна побачити в павільйоні CODE_n на CeBIT. Декілька штрихів про учасників CODE_n13 та їхні розробки покаже це відео

Greencubator є партнером CODE_n в Україні.

Додаткова інформація на сайтах:

Контактна інформація:

Leave A Comment