sparklab greencubator

EnergyCamp в Мистецькому Арсеналі / Spark!LAB – потрібна ваша допомога!

Навчальна програма для малих винахідників

Привіт, спільното!

Нам потрібна ваша допомога. Ми стали партнерами цікавого розвиваючого проекту для малих винахідників в Мистецькому Арсеналі – Spark!LAB. Це класна програма, яка допомагає малечі розкрити свої творчі здібності в техніці, винаходах і просто краще познаймитися зі світом навколо та тим, які він рухається.

Greencubator в цій програмі веде тиждень “Енергія та довкілля”. Ось тут програма тижня http://sparklab.artarsenal.gov.ua/programa/rozklad_podij/2_tizhdenj/

В понеділок на території Арсеналу ми розгортаємо міні-EnergyCamp (дякуючи партнерам з ActivSolar та Атмосфери маємо сонячну електростанцію) + ведемо навчально-ігрову частину в приміщенні. І це той момент, де ми просимо допомоги спільноти людей, для яких екологія та енергетична – це невід’ємна частина життя.

Яка допомога і підтримка потрібна:

  • включайтеся в програму майстеркласів як лектори чи помічники лекторів – діток буває дуже багато, і потрібна допомога за напрямками “Їжа”, “Вода”, “Повітря”, “Сміття”, “Клімат”, та іншими темами також
  • ставайте волонтерами Spark!LAB і тижня енергії та довкілля
  • приносьте іграшки, гаджети, плакати, матеріали, які допоможуть діткам познайомитися зі світом енергії та вважливістю захисту довкілля
  • пропонуйте прості та доступні 7-8-9-річкам експерименти на тему довкілля та енергетики (з доступних і дешевих матеріалів)

sparklab-greencubator

На цій чудовій події поруч працюють “Весела наука” зі прекрасними науковими шоу, НТУУ “Київський політехнічний Інститут”, Intel-ISEF, “Майстер-Клас”, “Магічна лабораторія”, “Інститут обдарованої дитини” та інші просвітницькі організації. А сама програма Spark!LAB приїхала в Мистецький Арсенал (команда якого дуже багато сил вклала в підготовку) з легендарного американського музею Smithsonian за підтримки Посольства США.

Для нас це дуже важливий, повністю волонерський проект – адже саме в 7 років дитина вчиться, сортувати їй сміття, берегти енергію та воду чи кинути обгортку під ноги.

Готові допомагати? Пишіть roman@greencubator.info чи телефонуйте 067 4492876

І обов’язково приводьте дітей на Spark!LAB!

sparklab-greencubator

Leave A Comment